Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem lehet újramelegíteni...

Miért nem lehet újramelegíteni a tápszert és úgy adni babának?

Figyelt kérdés

Anyatejet is újra melegíti az ember, sőt le is fagyasztja.

Azért kérdem mert múltkor nagyival volt a baba és szerintem visszatette a maradékot a hűtőbe és később adta oda neki. De megette simán, nem lett semmi baja.


2009. szept. 23. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én védőnőm azt mondta a következő etetésre még oda lehet adni,ha addig hűtőben tároljuk!

Az én fiamnak nem lett még tőle baja:)!

(a gyártók azért írják rá,hogy hamarabb elfogyjon a tápszer:) )

2009. szept. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőméknél 3-as ikrek lettek. Reggel megcsinálta a fél vagy egy napi adagot, ha kihült betette a hűtőbe cumisüvegekbe kiadagolva. Ha kellett,kivette,melegítette majd etetett. Három gyerek mellett, felváltva, elég nehéz lenne minden alkalommal forralni, lehűteni bekeverni, megetetni... Mondjuk amit hagytak azt sem kellett kiborítani, mert nem egyszerre ettek, hanem egymás után, így ha az első hagyott, megette a második vagy a harmadik.

Sokszor belegondoltam milyen nehéz lehet 3 babával...nekem csak egy van, de néha így is nehéz :o)

Szerintem baja nem lesz a babádnak, de ha van időd akkor inkább frissen csináld neki.

2009. szept. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Te meginnád? Ha megfigyeled a tápszer az idő folyamán fura halmazállapotváltozásokon megy keresztül... Szerintem ha úton vagytok se újramelegítettet adj neki hanem vigyél egy termoszba forró vizet és tápszert és frissen keverd össze... Igazán nem nagy fáradtság neki friss kajcsit csinálni, főleg amíg csak a tápszerről van szó...
2009. szept. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem a védőnőm és a gyerekorvos is azt mondta hogy nyugodtan megcsinálhatok egy nagyobb adagot csak tegyem be a hűtőbe. utána egy kis melegítés és adhatom is.

semmi baja nem lett a kisfiamnak.

2009. szept. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megnyugodtam. :) _Mert igaz nekem az orvos meg a védőnő is azt mondta nem szabad, de had ne öntsek már ki 100 ml tápszert! Ahhoz kicsit drága.....
2009. szept. 23. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!