Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Glutén bevezetése háztartási...

Glutén bevezetése háztartási keksszel?

Figyelt kérdés
Aki így vezette be az milyen márkájú, típusú kekszet használt. Milyen adagban kapta a baba?
2013. ápr. 12. 15:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Almához adtam közönséges háztartási kekszet, később babapiskótát.
2013. ápr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én sparban kapható reszeltet vettem,kicsit szórtam a gyümölcsbe vagy pépbe.Nem budget,talán Detki de nem biztos.Annyit szórtam bele,hogy picit sűrűbb legyen.De nem adok neki csak heti 1x kb.
2013. ápr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Néztem ezeket én is, de van benne egy csomó adalék stb. az nem baj? Adhatom?
2013. ápr. 12. 15:22
 4/19 Disi ***** válasza:
Az én védőnőm pont ezek miatt az adalékok miatt nem ajánlotta. Bulátát vettem és azt kevertem összetörve az almába.
2013. ápr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Gyümölcshöz keverem hozzá, napi fél háztartási kekszet, a védőnő javaslatára! Még mindig nem emeltem az adagot, pedig már 8 hónapos múlott, de azt mondta a védőnő, hogy elég a napi fél, a glutént szépen lassan vezessük be! Amúgy azt olvastam, hogy vagy napi felet adsz, vagy kétnaponta egy egészet! Babapiskótát nem ajánlanak egy éves korig, mert van benne tojás! De van aki babakekszet ad, vagy lisztet tesz a főzelékbe!
2013. ápr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én is almához adtam, sima darált kekszet. De a következő gyereknél nem háztartási keksszel fogom kezdeni, mert tényleg sok az adalék, hanem a DM-ben lehet kapni natur gabonapépet, abból keverek majd a gyümölcsbe. Később, ha tejpépeztek majd, annak is ez az alapja, ebben tényleg semmi "E" nincs.
2013. ápr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én nem adok ilyesmit. A DM-ben van natúr grízpehely, másfél hónapja használom és még mindig tart, kb 800 Ft, az adalékmentes, glutént tartalmaz, add azt
2013. ápr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ebből a pépből vagy pehelyből mennyit kevertek az almához? Nekem is azt tanácsolta a doki, hogy a gyümibe keverjem, de szerinte a háztartási keksz megfelelő erre. Csak ma mikor majdnem megvettem néztem, hogy mennyi minden MÁS is van benne elbizonytalanodtam. Persze egy fél kekszben nem sok van... Esetleg valamilyen babakeksz? Itt sajnos nincs DM csak rossmann, ott is kapok ilyesmit?
2013. ápr. 12. 15:47
 9/19 anonim ***** válasza:
Szia, én nem javaslom a kekszet a sok adalékanyag miatt. Nekem a gyerekorvos búzadarát ajánlott, az mégiscsak természetes. Eleinte egy kávéskanál búzadarához adtam 3 evőkanál vizet, majd be a mikróba egy percre és kész, ehhez adtam a gyümölcsöt. Később is ezt használtam sűrítésre, csak akkor dupla adagot adtam a kisfiamnak.
2013. ápr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A Rossmannban is vannak gabonapépek, én is ezzel fogom bevezetni a glutént hamarosan. Milumil 7 gabonás pépet vettem.
2013. ápr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!