Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kellett próbálkoznotok,...

Meddig kellett próbálkoznotok, mire összejött a baba?

Figyelt kérdés
Számolgattatok, hőmérőztetek, egyéb más praktikával készültetek vagy csak simán együtt voltatok?

2013. ápr. 12. 19:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

először 2 év sikertelen próbálkozás....egy válás, sajnos más okok miatt elváltunk.

Aztán az új kapcsolatomban pedig, miután megbeszéltük, hogy jöhet a baba, a 3. hónapban sikerült is :)

2013. ápr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

1. baba a harmadik hónapban

2. baba egy hónap után vettem LH tesztet, így utána rögtön- azaz a második hónapban.

3-at mikor megdumáltuk hogy jöhet, LH tesztet vettem megint- és rögtön- ráadásul összesen egyszer voltunk együtt abban a hónapban, mert először a fiuk votlak betegek, utána meg férjem került kórházba...

Tök nyugodt voltam, hogy majd próbálkozunk jövö hónapban.... de összejött.

Én nem rohantam zuhanyozni, még a lagzin kaptam azt a jótanácsot- persze akkor ez még csak ilyen poénos üzenet volt, hogyha gyereket akarunk akkor szeretkezés közben rakjak kispárnát a fenekem alá. És így is csináltuk!!!:)))

De gondolom ez olyan, hogy álljon az ember gyertyaállásba utána...

Na mindegy- mi szerencsések voltunk, mert mind a három jött gyorsan.

2013. ápr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
3 év után sikerült. Volt hőmérőzés, peteérés serkentő, műtét, egy sikertelen inszem, végül spontán sikerült. Mondjuk minden praktikától függetlenül én is tudom, hogy mikor van peteérés, mert fáj a hasam. Kislányom 11 hónapos, nem védekezünk, még nem sikerült, de igazából 2X voltunk együtt megfelelő időben.
2013. ápr. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Tyű, jó sok válasz összejött, köszönöm mindenkinek! Amikor peteérése van az embernek, akkor menzesz szerű görcsöket érez? Mert azt szoktam érezni én is....
2013. ápr. 12. 23:18
 25/27 A kérdező kommentje:
Halihó!
2013. ápr. 13. 19:46
 26/27 anonim ***** válasza:
Nekem nem menstruációszerű görcseim voltak, inkább elég erős nyomásszerű fájdalom az oldalamban. Nem igazán tudom máshogy magyarázni, de volt, hogy begörnyedtem tőle, annyira erős volt. 1. voltam
2013. ápr. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. ápr. 14. 09:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!