Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek megéri babát...

Szerintetek megéri babát vállalni egy olyan valakinek, akinek több pszichés betegsége is van?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok, úgyhogy még messze az az időszak, de párkapcsolatokat is azért kerülöm el, mert félek attól, hogy árthatok a kisbabának, ha én leszek az apja. A kedvesem sem akarom, hogy szenvedjen. (szociális fóbiám, GAD-ém is van)
2013. ápr. 12. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
????jo apa leszel nyugi!!
2013. ápr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést is a GAD szindróma tetette fel veled!

Ettől lehet gyereked nyugi, jó apa leszel.

2013. ápr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a betegséged miatt ne kerüld a párkapcsolatokat,aki szeret az majd ezzel együtt fogad el,és ettől még tökéletesen jó apa lehetsz.Tudom miről beszélek,mert nekem is van hasonló betegségem.De ne hagyd hogy a betegségtudat elhatalmasodjon rajtad,mert akkor csak nehezebb lesz.Vannak jobb és rosszabb időszakok,de családban,egy megértő partnerrel könnyebb túljutni rajta.
2013. ápr. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2013. ápr. 21. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!