Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnem kerdezni hogy...

Szeretnem kerdezni hogy volt-e valakinek ilyen betegsege a babajanak?!

Figyelt kérdés
Heveny bronchitis,5 honapos a babam es ezt mondta az orvos h. ez a baja, meddig tartott nallatok? Nagyon felek h. beutal a korhazba, nem olyan veszesen veszi a levegot de sipol meg horog de nem egyfolytaba! Akinek volt mar ilyen gondja kerem segitsen
2010. márc. 4. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ó és hányszor lesz még ilyen,sajna:-((Első 3-4 alkalommal engem is kivert a frász(most 11 hós)Ilyenkor étvágytalanabb,nem ugy alszik,nyugösen ébred stb..Ismerős.Orvos irt fel köptetőt(Ambroxol Q-málna izű)3szor 2,5 ml és fujni-szivni az orrát.Ha nem lázas infrázhatod is,meggyorsitja a folyamatot a tisztulásra,tágitja a meleg és a fény hatására a hajszálereket.Esetleg kamillavirágos inhalálás.Csak vigyázz bele ne másszon a forró edénybe.A lepedő alatt adj a kezébe játékot,ültesd az öledbe,a térded közé vedd a lábait.Fel a fejjel!!Rossz az ha beteg a szemünk fénye,vele együtt érzek én is,de ne ess kétségbe,mert érezheti rajtad.Ő sem érti mi ez,miért kapja nehezen a levegőt,hisz ilyen még nem volt...2-3 nap és tul lesztek a nehezén.Nálunk ezt követően MINDIG kibujt 1 fogacska :-))))
2010. márc. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most volt nemrág, 11,5 hónaposan, köhögött hurutosan, folyt az orra.

Kapott stodalt , c-vitamint és elmúlt.

Orvoshoz sem vittem, nem volt lázas.

Előtte az iksolás fiamnak volt, utána a páromnak és nekem, úgyhogy szépen végigment acsaládon.

2010. márc. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom ,egy kicsit megnyugodtam csak felek korhazba kerul de remelem nem !koszi a valaszokat!
2010. márc. 4. 11:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Huu hát én már nem vagyok pici baba,meg már nem is aktuális a kérdés,de nekem épp most van heveny bronchitisem és asztmás is vagyok,tehát a kettő együtt hiperszuper :(

Lázam nincs,csak hőemelkedésem,doki meg ilyen ablak méretű gyógyszerekkel pakolt fel...Remélem a Picurkád már meg gyógyult :)

2010. ápr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!