Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem eszi meg a húst, mit tegyek?

Nem eszi meg a húst, mit tegyek?

Figyelt kérdés
18hós lányom nem hajlandó megenni a húst. Néha csinálok olyat,hogy a 4hós gyümivel összeturmixolom neki,mert másképp nem eszi meg :-( Nálatok ez hogy van?

2013. ápr. 13. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A fehérje a fontos, de ez nem csak a húsban van meg!

Nézelődj utána, hogy mivel tudod ezt pótolni (pl. tojás). Amúgy meg az ételek összekeverése szokott ilyenkor valóban hatásos lenni. Amikor nem látja, hogy hús van benne, megeszi. Úgyhogy a gyümivel való keverés jó ötlet!


Csinálhatsz esetleg házilag pástétomot, ezt igen sokféle ételből el lehet készíteni, és abba is bele lehet rejteni a húst, úgy hogy észre se vegye (pl. kukoricapástétom).


Amúgy idővel lehet el fogja fogadni. Kínálgasd, de addig is nézz utána a fehérjedús egyéb ételeknek.

2013. ápr. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az èn kislámyom 19 hónapos, szintén nem nagy húsevő. Én is gyümölccsel turmixolom neki, örülök, hogy nem vagyok egyedül! :)

Magas a fehérje tartalma a túrónak is én még ezt adok gyümölccsel neki sokszor. De jó a sajt is.

2013. ápr. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:-) Akkor én sem vagyok egyedül. :-) Sok sajtot és tejet tejterméket eszik egyébként. Csak olyan kis vékonyka és féltem....
2013. ápr. 13. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!