Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a pocakomban hihetetlenül...

Ha a pocakomban hihetetlenül aktív a kislányom, akkor kinn is az lesz, ha megszületett? :-)

Figyelt kérdés
36 hetes múltam.
2013. ápr. 13. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Kisfiam nagyon aktív volt bent,és most is egy örökmozgó immár 2 éves. Szóval simán lehet,ezenkívül éjjel aludt,és miután megszületett is éjjel aludt,nem cserélte fel a nappalt az éjszakával.
2013. ápr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

jobb lett volna a terhesség témakörbe ezt tenni,

de amúgy van benne valami,de nem feltétlen!

az én kislányom is nagyon örökmozgó volt odabenn,kint is az, 3 éves :)

viszont a kisfiam is aktív volt meg erősebbeket rúgott,de mégis nyugisabb baba ő 4 hónapos!

2013. ápr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát remélem nem igaz, mert az én fiam, éjjel a legaktívabb :D
2013. ápr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hat az en kisfiam is nagyon aktiv volt bennt es kint is :)
2013. ápr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Újabb megerősítés: az én kislányom nagyon aktív volt pocakban, és kinn is. Bár még csak 5 és fél hónapos, de egyfolytában jár keze-lába. És ez így volt már nagyon pici korától.
2013. ápr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
A kislányom nagyon aktív volt a pocakomban,állandóan rugdosott,táncikált.9 hónapos a manó,eleven,pörgős,mindig van valami dolga,teper,nem bír megállni:D
2013. ápr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is csak megerősíteni tudom.A lányom alig mozgott a pocakban,nagyon nyugis volt,kint is az.A kisfiam állandóan mozgott,most is nagyon alszik 10 hónapos,állandóan foglalatoskodik napközben2X20 percet alszik.A lányom annó 2X1,5-2,5 órákat aludt.
2013. ápr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is szeretném megerősíteni. Amikor terhes voltam a lányommal, sokszor úgy éreztem, hogy kiesik belőlem, annyira aktív volt. Ma már 2 éves és örökmozgó.
2013. ápr. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor én töröm meg a vonalt.Kisfiam elég nyugodt volt bent,kint meg nem áll meg szinte soha,nem ér rá lassan már aludni sem.10,5hónapos.
2013. ápr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is meg voltam iledve mikor még bent volt, hogy mi vár rám ha kint lesz. Olyan aktív volt a pocakban. Idekint meg az ellentetje lett! Nagyon nyugodt jó alvó baba a mái napig pedig már 1 éves is elmult! Ugyhogy előre ne parázz! Rajtad is nagyon sok mulik!
2013. ápr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!