Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordult már, hogy egyébként...

Előfordult már, hogy egyébként aktív babátok, minden ok nélkül átalussza a napot úgy, hogy csak enni kel fel? Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
2013. márc. 21. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen felnőtt embernél is előfordul, vannak napok, amikor jól esik aludni, máskor meg aktívabb az ember.

Babáknál ugyanez a helyzet.

Talán a frontoktól??

2013. márc. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a frontoktól lehet. Mondjuk amilyen időjárásunk van, nem is csodálom, nem embernek való, hogy egyik nap napsütés tavaszi meleggel másik nap hófúvás telet megszégyenítő hideggel.. A kicsik meg még érzékenyebbek rá. Nálunk felnőtteknél is van ilyen szerintem, csak mi nem tehetjük csak úgy meg, hogy nem kelünk ki az ágyból egy egész napig.
2013. márc. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ebben az időben én is egész nap aludnék. :)

A fiam ,aki sosem szeretett aludni ő csak akkor alszik sokat, ha betegség lappang benne.

2013. márc. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Front. Meleg hideg valtja egymast, ho, tavasz. Szornyu. Ok erzekenyebbek.
2013. márc. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kislányom ilyen volt egy napig 10 hónaposan. Elvittem a dokihoz, mert annyira aluszékony volt, hogy ülve bealudt. Kiderült hogy vagy 6 foga jön egyszerre, és teljesen kikészíti a fájdalom. De annyira aranyos volt, nem sírt, nem volt nyűgös, meg semmi sem, csak aludt egész nap.
2013. márc. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!