Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aktív 2 hetes baba, lehetséges?

Gigigsxr kérdése:

Aktív 2 hetes baba, lehetséges?

Figyelt kérdés
2,5 hetes kislányom pár napja (mióta ilyen meleg van) a 10 órási etetéstől a fürdésig (7 óra) alig alszik. Kicsit sírdogál, de inkább nézelődik, kalimpál, keze-lába jár. Lehetséges, hogy egy ilyen pici baba nem csak eszik-alszik egész nap, hanem már ennyi idősen aktív? Lehet, hogy csak a meleg miatt?
2012. júl. 4. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom alig aludt pár hetes korában. Éjszaka jól aludt, de nappal... Az enyém mondjuk sokat sírt is. Most már 8 hetes és még mindig sokszor nem alszik nappal 2 etetés között. Viszont az éjszakát átalussza (remélem így is marad). Szóval szerintem normális, nekem is mindenki mondta, hogy egy baba eleinte csak eszik-alszik, csak ezt senki nem közölte a kislányommal. :-)
2012. júl. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hónapos lehetett, mikor napi 2*40 percet vagy csak 2*15 percet aludt. Ez átmeneti időszak volt. Akkor nem volt meleg.
2012. júl. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam novemberbe született, akkor, már a kórházban nézelődött és járt a lába. Szobatársaim babái úgymaradtak, ahogy lerekta őket az anyjuk, de az enyém állandóan kalimpált. Mikor hazahoztuk a kezét sose lehetett takarni, mert azzal mindig dolgozott.

Most már 8 hónapos, de most se áll le, csak mikor mélyen alszik, mert még éber álmába is matat.

2012. júl. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az én babám 3 hetes korától 6 hetesig 2x15percet aludt. :( de aztán beállt.:)
2012. júl. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Az a furcsa, hogy valamikor meg olyan mélyen alszik, hogy fel sem lehet ébreszteni. Általában fürdés után indul be, meg a délutáni etetések után, még a cumit is kiveri a szájából, úgy kalimpál, emeli a lábát, forgolódik, kicsit sírdogál, aztán 1-1,5 óra múlva elalszik. Érdekes, azt olvastam, hogy nincs még kifejlődve az idegrendszerük, annak is lehet az egyik jele. Remélem nem hasfájós, akkor állítólag minden etetés után ordítana... Tapasztalat?
2012. júl. 4. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!