Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babátok nektek is...

3 hónapos babátok nektek is megváltozott?

Figyelt kérdés
most 3 hónapos a kislányom és totál az eddigi ellentéte,vagy még visszaáll? a régi rend oda,most teljesen új van,nem tetszik annyira,mert nappal kb. 10-20 percek után felkel,nem lehet visszaaltatni. sokat kakál és rágja az öklét is,cicin alszik el,ha elveszem már ébred?! eddig nappal is órákat aludt. nálatok volt ilyen,visszaállt vagy már más a ritmusa csak én nem tudom követni? köszönöm!
2013. ápr. 13. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
nem a foga jön? az is szokott ilyen tüneteket produkálni
2013. ápr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyre kevesebbet fog aludni nappal, sajnos ez ilyen.
2013. ápr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem tudom,én is gondoltam már erre de akkor most már míg ki nem jön a foga ez lesz?! :(
2013. ápr. 13. 12:49
 4/8 anonim ***** válasza:

3 hósan van egy változás a babák életében, nekünk pl. ekkor kezdett el éjjel is enni. Eddig aludt egést éjjel.

A fogcsírák ilyenkor kezdenek mocorogni az ínyben, de ez még nem jelenti azt h foga jön. Nálunk is ekkortájt jelentkeztek ezek a tünetek, aztán 9 hósan jött az első foga.

nappali alvása kevesebb lesz, figyeli a külvilágot, minden érdekli. Teljesen normális :)

2013. ápr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De meg ám.AZóta sokszor fárasztó.Ő is max 30 perceket alszik.Ha leviszem sétálni akkor többet.Egyre kevesebbet fognak aludni,Én mindig megpróbálom jól lefárasztani hátha jobban alszik-de nem nagyon válik be.

5 hónapos kislány anyukája

2013. ápr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hajjajj, mintha az én kisfiamról írtál volna. Igaz ő még csak 2.5 hónapos...Már kb. 1 órája szenvedünk, mert aludni nem akar, kézben sem jó neki, sem letéve. Most a pihenőszékben úgy ahogy elvan. Az ökle folyton a szájában van, cuppog folyamatosan vele. Éjszakák megint rosszabbak, 2-3óránként kel, eddig volt, hogy 5-6 órát is aludt egybe. Ja és a kaki? Most megyek ma 5ödjére kakis pelenkát cserélni... Én hulla vagyok szinte, mert éjjel alig alszok. Kisfiam ma délelőtt aludt két órát, egész délután fent van. Nyűgös, de nem aludna. Hát én őszintén remélem, hogy jobb lesz, hiába lesz fent többet, ne ilyen nyűgösködve...
2013. ápr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Pont,mint nálunk!Az én lányom tegnap töltötte a 3 hónapot,és ugyan ilyen.Nappal alszik 3x 30 percet és ennyi.Sehogy se jó neki,se ölbe,se fekve.Napi 5-6 x kakál.

Rágja az öklét,ömlik a nyála,de nálunk már a fogától van(orvos mondta). Éjjel 2 óránként kel enni(anyatejes).

De,hát ez van! :D Imádom őt!

2013. ápr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hú,hát köszi mindenkinek! nyugtat a tudat hogy másnál is van ilyen.Ma egész jó eddig,kint is aludt,amit eddig nem tett 2 órát,most bent is alszik már 1 órája :) én ennek nagyon örülök hogy a babakocsiban is alszik.
2013. ápr. 14. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!