Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ti mikor váltottatok...

Anyukák, ti mikor váltottatok 1esről 2es pelenkára?

Figyelt kérdés
pampers-t használok, a babám 1hónapos lesz, nagyjából 4kiló körül van. Még jó rá az 1es, de honnan fogom látni, hogy szűk neki? Mikor váltsak?

2013. ápr. 13. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lassan igen.Amikor vágja a kis combiját a pelenka gumis része!Mi 1.5hónapossan váltottunk.
2013. ápr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj, de nem értem a kérdést.Hát értelemszerűen amikor kinövi.Nem lehet nem észrevenni.A ruháknál/cipőknél is minket fogsz kérdezni?:o
2013. ápr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a ruhán látom, hogy kicsi rá, rövid az ujja, vagy a szára, a pelenkánál viszont nekem nem egyértelmű, mert 2-5kilóig irja az 1est, 3-6kilóig a 2est. ha én nem tudok valamit, akkor kérdezek, ebből még sosem volt baj... kedves 2es válaszoló, ha téged ez zavar, ne irj kommentet...:)
2013. ápr. 13. 15:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem, hogy nem fogom tudni :) De hidd el, észre fogod venni, én akkor váltottam, amikor már elöl-hátul nem ért fel magasra, elöl már a köldökét sem érte el, és már szinte minden kakilásnál kifolyt a pelenkából. Na ekkor vettem 2-es méretűt, és az jó lett. Sajnos nem emlékszem pontosan, hogy mikor cseréltünk, de kb. 3 csomag fogyott az 1-es Pampersből.
2013. ápr. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha már nem ért fel rendesen. Mondjuk mi alapból 2-essel indítottunk.
2013. ápr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem kötözködni akartam, csak tényleg meglepődtem a kérdésen, főleg mert hiába írjuk le x-en, h mi mikor váltottunk, teljesen eltérő lehet babáknál:)

Én onnan láttam, hogy már feszült rajta vagy nehezebben tudtam a pociján becsatolni pl:) (Mint mondjuk egy nadrág esetében ha már szűk).Bár az én kisebbik fiam is kb 1 hós volt mikor váltottunk, a nagyobbik meg...nos majdnem 3 hónapos, ő kicsi súllyal született, lassabban is nőtt.Hidd el, észre fogod venni ha már kezdi kinőni:)

2013. ápr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én babám ma 1 hónapos és picivel több mint 4 kiló. Mi körülbelül 4 napja váltottunk mert nagyon be vágott a combjánál.
2013. ápr. 14. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. ápr. 14. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!