Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg ilyen sok a rosszul...

Tényleg ilyen sok a rosszul alvó baba?

Figyelt kérdés
Buta kérdés, de mindenhol csak azt olvasom,hogy így-meg úgy nem alszik a babája,heteken akár hónapokon keresztül is...Hogy lehet ezt bírni? Az én kislányom 4 hónapos, az elején 3-4-szer ébredt,fokozatosan csökkent,most tartunk 1-2-nél..ezzel még elvagyok.És fel vagyok rá készülve,hogy lesznek álmatlan éjszakák,jön a fogzás stb.de hogy lehet a nem alvást ilyen huzamos ideig bírni?Tényleg nem lehet ezt megúszni?
2013. ápr. 13. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
11%

szia


szerintem sokan elrontják a gyereket, mert felkapják az első nyögésre.

Ha az emberek a saját szobájukba és ágyukba szoktatnák a babáikat, akkor nem lenne ez.

Az első 2-3-4 hónap oké hogy húzós, de nem kell belehalni a gyerekvállalásba.

Fokozatosan csökkennie kell az ébredéseknek.

2013. ápr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

Kedves első!


A Fiam külön ágyba, sőt, saját szobába van a hazaérkezés első napjától. Nem kapom fel elsőre az ágyból. Anyatejes, éjszakánként még mindig eszik 1x, van olyan éjjel h kimarad.

De most 6,5 hós, jön a foga és bizony van h keservesen felsír és odarohanok. És mindez a legrosszabb napokon akár 4-5x is!!!!

2013. ápr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%

Hát kedves 1,te tiszta hülye vagy!!

Az én lányomnak külön szobája van,már születése óta,saját kiságy.Ott alszik mindig,sose szoktam kikapni az ágyból.

3 hónapos és nagyon rossz alvó.Anyatejes,éjjel 2 óránként ébred,eszik és alszik tovább.Most meg bújik a foga,és ezért nyűgös.

És,hogy a kérdésre is válaszoljak!

Eleinte nagyon nehezen ment,állandóan álmos voltam,rosszul bírtam.

Mára viszont teljesen megszokta a szervezetem. :)

2013. ápr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!