Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kihányja a gyógyszert a...

Kihányja a gyógyszert a kisbabám, ti hogyan adjátok be? Bevált dolgok érdekelnének.

Figyelt kérdés
7 hónapos babuci, az előző 2 gyerkőc nem volt ilyen hamar beteg..majd 2 évig szinte soha.(most ők szállítják sajna a bacikat haza) Szegényem próbálom én mindenhogyan/ambroxol, summamaed/ azt mondja a dr. nem lehet szurit adni .Nem értem, anyukám állítja én pont ilyen hányós voltam. Nagyon sajnálom a picurt, egész héten beteg, alig eszik, és most még a gyszert se tudom beadni, nem gyógyul szegényem.

2013. ápr. 13. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Probald meg belekeverni valamibe, mondjuk teaba vagy vizbe, ha lehet.
2013. ápr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,mindenképpen valami hasonlóban gondolkodtam, csak még szopizik.A pépeket is csak mértékkel eszi,de most ,hogy beteg ez is lecsökkent. :-( nagyon szomorú vagyok, sokat fogyott..a dr. azt mondta , ír másikat.És ha azt is kihányja??
2013. ápr. 14. 07:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet ezeket a gyogyszereket kup formajaba adni?
2013. ápr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nálunk a vitamin tablettában van,én az elején préseltem néhány csepp tejet és abban oldottam fel a vitamint,és kanállal megette.aztán mikor jött a hasfájás a teába,az mivel melegebb volt gyorsabban is feloldotta.ha szopizik az anyatejjel sztem jobban be fogja venni
2013. ápr. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám is kihányja de nekünk ad a doktornő szurit mert betegen nem maradhat a gyerek.
2013. ápr. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm aki írt...hát sok verziót kipróbáltam !! Nem egyszerű, az biztos.Mindenben észreveszi a kis drága.Most ott tartok , belenyomom a nurofenes fecsivel a szájába,jól hátra lenyeli..és gyorsan kapcsolok játék zenét..porszívót..elterelem a figyelmét mikor már lenyelte. Eddig 3 x "bentmaradt" kisebb adag. Bevallom szurit szerettem volna, de nem keverik az antibiotikumokat össze.Legközelebb lehet az lesz!
2013. ápr. 17. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!