Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha anyós ad pénzt a babának,...

Ha anyós ad pénzt a babának, mennyire szól bele, hogy mire költsd?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 14. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egyik nagyszülő sem szól bele!Miért?Nálatok?
2013. ápr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem, szerencsére egyik nagyszülő sem mondja meg mire adják. Vendégeink voltak, siettek, mert ma kell menniük anyóshoz, hogy holnap együtt mehessenek babaruhát nézni a csöppségnek. Panaszkodott, hogy inkább ne adna nekik, mert előre megszabja, hogy ebből csak pelenkát, abból csak bébiételt, stb vehetnek... nem is gondolkoztam el ezen, egészen eddig..
2013. ápr. 14. 14:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs ilyen, mert nem ad pénzt, sőt semmit sem az unokájának. Inkább van bőr a képén még az utolsót is elkérni (persze nem adunk neki) a fiától és az unokájától. Én még annak is örülnék, ha néha hozna valamit, de annak is, ha megmondaná, hogy mit vegyek az ajándékba kapott pénzéből.
2013. ápr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok!

Na mondjuk nálunk aposom ilyen hogy folyton kér,de mi sem adunk neki!

Anyosom meg gyugva adja mindig!Vele nincs semmi probláma!

2013. ápr. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem szól bele. Sőt folyton szebbnél szebb cuccokat vesz neki.
2013. ápr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem ad csak úgy. Ha ünnep van, akkor ad, de mi döntjük el, mit vegyünk belőle, meg szoktuk beszélni. Így neki sem kell gondolkozni, mit ajándékozzon.

Egyébként meg ha pelenkára adott volna vagy kajára, akkor vettem volna belőle azt.

2013. ápr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem szól bele. Utólag megkérdezi, mit kapott a gyerek, és el is fogadja. Mindig azt mondja, én tudom, mi kell a gyereknek.
2013. ápr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha rendszeres akkor néha szól az szerintem nem felháborító. Sok hülyeséget képes venni az ember néha nem baj, ha megmondja.
2013. ápr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!