Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kíváncsi vagyok, hogy azokban...

Kíváncsi vagyok, hogy azokban a családokban, ahol a babának alvásproblémái vannak, vannak-e az anyukának más megoldhatatlannak tűnő problémái, pl. anyóssal, ill anyós már a házasságot veszélyezteti, esetleg más?

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
HÁT PERSZE.NEKEM SPECIEL AZ ANYÁM AKARTA ÉS MÉG MOST IS AKARJA SZÉTROBBANTANI A KAPCSOLATUNKAT A PÁROMMAL,AZÓTA AMIÓTA MEGTUDTA,HOGY TERHES VAGYOK.MOST INTÉZZÜK A LAKÁST,HOGY KÜLÖN MENJÜNK TŐLE MERT NEM AKAROM,HOGY A LÁNYOM APA NÉLKÜL NŐLJÖN FEL.
2009. márc. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
igen nekem két fiam van egy 7 éves és egy négy honapos mind a két fiamnak vannak problémái az alvással,csak nekem men a nagyszülökkel van problémám hanem a férjemmel ,nem arrol van szó hogy rossz ember hanem arrol hogy még a haverok tudják huzni ide oda amit én nehezen viselek hiába ritkán van de nem tudom meg érteni miért van igy hogy nekem egy szabad percem sincs ö meg mehet mindenhová.lehet bennem vana hiba vagy én látom rosszul a dolgokat ,már bocsi de ki kelet magambol engedni :)
2009. márc. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van olyan anyuka is, akinek babájánál vannak alvásproblémák, és minden rendben a férj,ill. szülők viszonyával? (Azért írtam az előbb csak anyóst, mert az típikus.)
2009. márc. 21. 14:29
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor miért irtad oda hogy pl.vagyesetleg más??????????????
2009. márc. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam minden rendben van csak az alvással vannak gondok.Sokszor hulla fáradt vagyok.
2009. márc. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk minden rendben a családdal,"csak" a gyerekek nem alszanak. A nagyobbik 4 a középső 2éves,a kicsi 2 hónapos-ő legalább alszik a szopik között:) Úgyhogy több mint 4 éve nem aludtam át egy éjszakát sem!!!
2009. márc. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A vagy esetleg más-on az anyuka más problámát értettem.(Pl egészségügyi probl.) Utolsó hozzászólónak sajnálom.
2009. márc. 21. 16:12
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja és a szándékom az volt, hogy megoldást keressek, hogy megtudjam, ilyesmi megváltoztatásával megoldódik-e az alváspobl. CSAK HA VALAKI A SZÁNDÉKOK KÖZÖTT KUTAKODIK, EZT MOST ANNAK ÍRTAM.
2009. márc. 21. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!