Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátok is megijed ha...

A ti babátok is megijed ha kisminkelitek magatokat?

Figyelt kérdés
Az én 4,5 hós lányom úgy megijedt, hogy indulás előtt nem tudtam megszoptatni! A szívem szakadt meg érte!

2013. ápr. 14. 14:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
igen.Mentünk bálba és megcsinálták a hajam,kisminkeltem és nem mert hozzám jönni annyira félt!Csak nézett rám,mint akit elöször látott volna... :(:(
2013. ápr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Akkor lehet, hogy az en lanyommal van gond, de o sosem fel, ha kivagyok sminkelve. Imad jatszani a sminkes dolgaimmal. Nagyin szereti pakolgatni oket es mar tudja fejbol, hogy mi miutan jon.

Nalunk sosem volt ezzel problema.

Lassan 2 eves.

2013. ápr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Azért nem gyenge lehet az a vakolat, amitől megijed a babád.
2013. ápr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

szerintem ez attól függ mennyire gyakran sminkel az anyuka pl:napi szinten csak ha olyan helyre mentek...

nálunk nem volt evvel gond,de én 2-3 havonta sminkelek akkor is minimál.....

2013. ápr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nem. Nekem a zacskótól ijed meg :-)
2013. ápr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
:-) Sosem ijedt még meg.Versenytáncos vagyok,fellépések előtt van rajtam egy tonna vakolat,műszempilla,csillámpor meg minden,de még sohasem ijedt meg tőlem.:-)
2013. ápr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem, szerencsére. :)
2013. ápr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem ijedt még meg sosem..
2013. ápr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem, nem érdekelte. Amiktől féltem, az a hajfestés, hogy fura szagom van utána (a színe barna, az nem változott), de nem tűnt fel neki vagy nem zavarta. Az is mindegy, hogy összekötöm-e a hajam, vagy kiengedem. (Persze cibálja, ha tudja.)
2013. ápr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az a vicces, hogy egyáltalán nem vakolat volt rajtam: egy enyhe alapozás, kihúztam a szemeim szemceruzával, szempillaspirál és egy leheletnyi pír. Egy hónapja sminkeltem utoljára, az durvább volt és nem ijedt meg. Ráadásul parfűmöt direkt nem használtam és a hajam is ugyanúgy lófarokban volt, mint ahogy szokott napközben is. Nem is értem, mitől ijedt meg úgy! Csak a sminkre tudok gondolni, meg arra, hogy nem volt rajtam szemüveg. De szemüveget előszeretettel veszi le rólam, úgyhogy ez is kétséges.
2013. ápr. 14. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!