Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti nem érzitek emiatt rosszul...

Ti nem érzitek emiatt rosszul magatokat?

Figyelt kérdés
Ahogy megyek sétálgatni a városban a babommal azt láto hoy más anyukának jobb babakocsija van megnéztem ezeket a kocsikat ilyen 100-300ezer körülibe kerülnekés szinte mindenkinek ilyen van. Rossz anyának érzem magam ilyenkor pedig én is kiadtam 30.000ft ot a kocsiért.

#kocsi babakocsi
2013. ápr. 14. 00:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Szia! Nem tudom, hogy milyen babakocsid van, miénk is 30.000 ft-ba került és szuper kocsi, igaz, hogy olcsóbban jutottunk hozzá. Ennyiért nem gagyi kocsit kapsz, az biztos. Én úgy gondolom, hogy akik több száz ezerért vesznek babakocsit, azok nagyzolnak. Nem vagy rossz anya, mert inkább másra költöd azt a pénzt. Mit tudnak azok a több száz ezres kocsik vajon, beszélni!?
2013. ápr. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem maguktól tolják a gyereket,és el is altatják hogy te tudjál pihenni...!:D


Komolyan e miatt sose érezd magad rosszul!!!

Én 12.000ft-os használt babakocsiban tologattam a lányom már több mint 3éve,és mégsem lett ettől sem ő sem én "lelki beteg"!

Láttam már felénk is ezt a több 100.000ft-os babakocsit (nem tudom a nevét),de mindig olyan érzésem van hogy mindjárt orra bukik belőle a gyerek,az egész olyan furán néz ki.....

2013. ápr. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%
Érdekes, mert ahogy én itt olvasom a kedves anyukákat lassan annak kéne szarul érezni magát aki minőségi kocsit vett a gyerekének. Igen én is 200ezerért vettem kocsit, mert az tűnt masszívnak, kényelmesnek, ahoz volt olyan gyerekülés ami biztonságos és normális méretű is. Nem azért veszi meg az ember a drága kocsit, mert az drága és nagyzoljon vele, hanem mert azt találja a legmegfelelőbbnek, vehettem volna drágább kocsit is, de az nekem nem volt kényelmes, ezért nem vettem meg ennyi.
2013. ápr. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%

Nem kell rosszul érezni magad, minek? Arra, amire vetted tulajdonképpen bármelyik kocsi megfelel.


Ha valaki lenéz a kocsid miatt, az olyan típus, hogy bármi más miatt is le/kinézne. Hogy hogy beszélsz, hogy nevetsz bármi miatt ez nem pénztől függ!


Én is a "sznob maca" címkét kapnám meg pénz alapján, de az igazság az, hogy úgy vagyok ezekkel a dolgokkal, hogy jobban tetszik, a sok szar is tetszik, amit lehet hozzá kiegészítőnek venni stb. és van is rá, nem kell választani, hogy ha megveszem akkor mást nem, mert lesz másra is. Nekem nem drága azért nem fogom nem megvenni, mert másnak meg az. Én valahogy nem foglalkozok mások pénztárcájával, csak azt tudom, hogy nekünk mi van benne és mit veszünk meg belőle.


De érdekes én nagy többségben meg azt látom, hogy akinek meg van rá, az sokszor már-már szégyelli, hogy neki telik és nem is foglalkozna vele, de mások meg cincálják szét, hogy mennyi volt, meg minek az, az én gyerekemnek nincs ilyen de szeretet annál több (nem tudom miért zárja ki egymást a kettő) stb. Szerintem "gazdagék" azok akik a legkevesebbet foglalkoznak ezekkel a dolgokkal, van és kész.


Kicsit olyan, mint te sem állsz le azért az ásványvíz ivással, ha neked jobban ízlik, meg úgy gondolod, hogy jobb, csak mert az utcában mások azt mondják, hogy 1 forint alatt jön ki egy liter csapvíz és a vízművek is megmondta, hogy nagyon egészséges és az ásványvíz drága luxus és csak villogni akar aki azt vesz, hogy neki 30 x annyiba kerülő vízre is telik, holott a csapból is oltja a szomjat.


A kedvencem itt egy stokke kritizáló hozzászólása volt, hogy a stokke anyukák még emelet fejjel mennek, mintha különbek lennének (szerintem szegény aki ezt mondta tényleg elég komplexusos és bebeszél dolgokat magának) meg még azzal is különcködnek, hogy a téli szetthez ilyen beépített kesztyű van, nehogy már ne passzoljon a kocsihoz.. Hát hallod. Ilyenem épp nincs, de én egyből nem arra gondoltam, hogy felesleges luxus, hanem arra, hogy de jó ötlet, mert soha nem tűrtem meg a kesztyűt magamon, gyűlölöm az érzést, utálok bármit kesztyűben megfogni, de kocsi tolás közben lefagyna a kezem. Így viszont nem fagyna le ÉS ha a gyerekhez kell nyúlni, vagy akármit csinálni, csak kivenném a kezem a beépített muffból és voilá le se fagyott, de szabad is vagyok. Erre valaki azzal jön, hogy ez is csak felvágás, hogy a mintája olyan meg stb..


Úristen... Komolyan én még sose néztem, hogy kinek milyen olcsó vagy nem olcsó cuccai vannak, főleg, hogy azt se tudom mi mennyibe kerül, mivel nem nagyon kell néznünk az árakat.


Rossz anya attól lennél, ha nem foglalkoznál a gyerekeddel, mindegy mennyit költesz rá.

2013. ápr. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%
de most komolyan attól lesz jó anya valaki h sokat költ a gyerekre ????
2013. ápr. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%
Hát, ez nekem eszembe sem jut. Sosem volt drága babakocsink, de sosem éreztem emiatt semmit, se jót, se rosszat. Viszont nem drágából van 4. Mindegyiket máskor használom.
2013. ápr. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
És nem is biztos, hogy mindenki újonnan vette.... mi kemény 45000-ért vettünk külföldről egy használt babakocsit, amit senki meg nem mond, hogy használtan vettük. Újonnnan 120 000-be kerül, de ennyit mi sem tudtunk volna kiadni érte, de úgy voltam vele, inkább ezt használtan (mondjuk ez a használt is olyan, h szerintem párszor, ha használták), mint ennyiért egy rosszabb kocsit.
2013. ápr. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ne érezd rosszul magad,biztosan vannak akik azért vesznek drága kocsit,hogy mutogassák,de szerintem a többség azért,veszi,mert azt találja megfelelőnek,és mert van rá pénze.Fiam babakocsija 90ezer volt,de még öcsémé volt,így nem új volt már,de a második babánknak venni fogok egy újat ami kb 100ezer lesz,de nem azért,mert mutogatni akarok,hanem mert azt találtam megfelelőnek,ráadásul az tetszik.Aki a babakocsi márkája alapján ítél meg azzal nem érdemes foglalkozni,szerintem az a fontos hogy anyuka a baba és a kocsi is tiszta és ápolt legyen,nyilván nem arról beszélek ha homokos vagy sáros lesz a kocsi.
2013. ápr. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%
Én is vettem drága babakocsit olcsón, aztán meg is szívtam vele. Átalakítható sport kocsivá, éppen csak irányítani nem lehet, meg össze is csukható kicsire, csak a kocsi csomagtartójába alig fér be. Szóval nem biztos, hogy a drágább a jobb. Úgyhogy én most megyek veszek egy olcsó, kicsi és könnyen irányítható sportkocsit!:)
2013. ápr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%
van egy 100 000 es babakocsink,mégis a legtöbbet egy vaterráról vásárolt esernyő kocsit használunk 12 000 Ft volt újonnan :) Legyen kényelmes a babának ,praktikus a mamának és go. A többi le van...
2013. ápr. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!