Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit tennétek? Elhagynátok...

Ti mit tennétek? Elhagynátok a párotok egy 1éves gyerekkel? Más is jár ilyen cipőben?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy 7éve vagyunk eggyütt a párommal,mostanra eléggé kihült a kapcsolatunk,mint írtam van egy 1éves babánk,amikor terhes voltam,lettem minden rendben volt...DE!! azóta mióta megfogant a baba nem is szexeltünk,sem semmi más,a 9hónap alatt azért neem mert féltettük a babát,de azóta már réges rég élhetnénk újra nemi életete,de ő nem akar,egyszerűen elsem magyarázza hogy miért nem,az biztos hogy nem csal meg,mert itthon dolgozik,lent van a pincébe egy műhelye így bele látok a napi dolgaiba..

De sajnos még egy puszit is ritkán kapok,vagy egy ölelést vagy akármit..


A másik probléma,hogy reggel 9től este 9ig dolgozik,hétfőtől vasárnapig,nem mondom hogy nem kell az a pénzt,de ez akkr is túlzás,amióüta mgszületett a baba egy közös programunk sem volt,bár elötte sem nagyon,annyira vágyom rá hogy mennyünk valahova,mindegy hova,csak közös program legyen,és nem kérek sokat,csak 1vasárnap délután..nem 1egész hétvége :(

De neki erre sincs ideje..


Lassan úgy élünk mint 2lakótárs és ennyi..

A többi dologgal nincs probléma,nagyon nem is veszekszünk,de ugye bár 2óra alatt nem nagyon lehet min,most hogy itthon dolgozik kb 3-4x 10percre feljön a babához,talán ez most jó,de ez is még édes kevés..


Annyira boldogtalan vagyok..

De ő azt mondja hogy csak az én oldalamat látom,azt nem hogy neki mennyit kell dolgozni,a semmiből kifizetni a dolgokat..stb..és hogy őt ez teljesen felemészti!


Ti mit tennétek?

Szeretem őt.és meg is oldanám a dolgokat de hogy?

Ez így annyira nem jó..

Azt még elfelejtettem mondani hogy én 22éves vagyok,ő pedig 35..a kor külömbség sosem volt probléma.


Ne haragudjatok hogy hosszúra nyúlt.


2013. ápr. 16. 15:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Az értékrendünk,és az érdeklődési körünk is ugyan az,azért a 7év alatt eléggé össze csiszolódtunk már,ebből 6éve élünk eggyütt!!


De szoktam neki kedveskedni,mindig sütök sütit,főzők 2naponta,minden nap takarítok,csillog vilog a lakás,a kertbe kapálok,ültetek..stb szóval itt nem zzel van a gond..


Inkább hogy eltávolodtunk egymástól..

2013. ápr. 16. 15:29
 12/13 anonim ***** válasza:

szerintem a kérdezőnek sincs baj az értékrendjével. nem az anya szerepbe nem tud belehelyezkedni, hanem nem tud mit kezdeni azzal, h a párjával kihűlt a kapcsolat.


nagyon sok a kérdőjel nekem, én ha a helyedben lennék nagyon sok jó hangulatú (!) beszélgetést kezdeményeznék, h tisztán lássak és megtudjam, h pontosan mi játszódik le a férjed lelkében, mert a viselkedésének tényleg ezer oka lehet: nem szeret már/ nagyon is szeret, de ő a családfő és egy bizonyos életszínvonal alá nem akar menni, ezért valóban félholtra dolgozza magát és utána már nincs energiája veled törődni/úgy érzi, elhanyagolod, mióta anya lettél, stb. mi nem, csak ő tud neked választ adni. ha már tudod, h volltaképpen mi a baj, akkor annak megfelelő megoldást tudsz adni.


szerintem is megmenthető a kapcsolatotok, de csak ha nem nyugodsz bele abba, h sötétben tapogatózol és fogalmad sincs, h valójában mi történik veletek...

2013. ápr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm Kedvs 15:34-es erre volt szükségem!


Igen,én nagyon szeretek anya lenni,imádom a babát is,mindent ő jelent nekem,csodás terhességem és szülesém volt!

Abszolúlt tervezett is volt ő!

És 1percig sem bántam meg hogy fiatal anyuka lettem!

2013. ápr. 16. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!