Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terveztek nyaralást kicsi...

Terveztek nyaralást kicsi gyerkőccel? Valakinek konkrét tapasztalat? Milyen korú gyerekkel vágnátok bele egy rövidebb repülő útba?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat is várnék.Leginkább a repülésről.Tervezzük a nyaralást,de nem tudom még milyet.Úgy hallottam nem viseli meg a gyerekeket a repülés.
2013. ápr. 6. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom annyi,hogy amikor Londonba mentem,akkor utazott egy nagyon pici baba,szerintem 6 hónaposnál tuti nem volt nagyobb,de inkább kisebb.Nme hallottam egész úton max egy kisebb sírást,úgyhogy gondolom,nem zavarta(ő még nem tudja,milyen magasan van,könnyű neki,én meg majd betojtam...)
2013. ápr. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minel kisebb a gyerek annal konnyebb repulozes. Mi 3 honaposan vittuk eloszor 2.5 oras repuloutra. Nem volt semmi raadasul vegigalusszak! Nem beszelve arrol hogy 2 eves korig nem kell nekik jegy. Azota is rendszeresen jarunk, es mar van meg egy baba is.Lanyunk 2 eves a pici 4 honapos.
2013. ápr. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nővérem nemetben lakik, két gyerkoce van. 3 honapos koruk óta jönnek repcsivel. Jol viselik az utat, semmi baj nincs velük :) ma mar 7 es 5 évesek :))
2013. ápr. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányomat 6 hónaposan vittük először egy 3 órás repülőútra. Szinte az egészet végigaludta. Mondjuk, én alig éreztem a karomat, annyira elzsibbadt, de a lényeg, hogy ő jól bírta. Akkor sem sírt, amikor felébredt, nevetgélt a többi utasra.
2013. ápr. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olaszországban voltam egyedül 15 hónapos gyerekkel, nagyon tetszett neki az út és a tenger.

A következő évben már az új párommal voltam Horvátországban.

Lázcsillapítót érdemes vinni és vízicipőt, főleg Horvátországba. Minden gyereknek nagy élmény a repülés, okosodnak tőle, bátrabbak lesznek, nagyon jó ötlet.

2013. ápr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!