Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ehhez mit szóltok? Már tudom...

Ehhez mit szóltok? Már tudom mért nem veszek használt ülést meg volt hirdetve az apródon egy ülés, de nyíltan oda volt írta, hogy már volt balesete az ülésnek.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 15:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hát ennyiért most komolyan jó nagy marha aki megvesz egy full balesetes bevallottan törött ülést (hungarocell törött benne dehát az is sérülés) nemhogy 35 ezer ft-ot kiadjak érte...

Nem is értem...Annyiért majdnem újat veszek aminek jó a töréstesztje vagy megfelelő.

2013. ápr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Bár az én generációm felnőtt gyerekülés nélkül is :)


Balesetes ülést nem vennék, ráadásul ez szerintem egy elég régi darab, mi 2009-ben vettünk besafe-t 50 e Ft-ért (újat), de az már sokkal modernebbül nézett ki.


A mostani ára is 55 e Ft, ha már valaki adna 35-öt egy használtért, akkor szerintem sokkal jobban megéri az 55 az újért.


Amúgy a besafe szerintem tényleg nagyon jó ülés és kényelmes is.


[link]

2013. ápr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
ilyet fogunk venni csak újat csak kíváncsi voltam milyen árban van használtan,de ezek után inkább újat.....
2013. ápr. 16. 16:36
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fair, hogy beleírta a hirdetésbe, hogy balesetet szenvedtek az üléssel a kocsiban, így tájékozott ember nem veszi meg- használatra alkalmatlan, játéknak túl drága. A biztonsági ülésnek épp az a lényege, hogy ütközéskor az sérüljön, ne a benne ülő. Ahogy már előttem is írták, attól, hogy ez kívülről nem látszik, belülről repedhetett. Úgy kell az ilyet kezelni, mint a légzsákot- ütközés után csere, még akkor is, ha használhatónak tűnik.

A gyerek biztonsága az első, nekünk szinte minden használtan van (még a mosható pelus is), ez az egy kivétel!!!!

2013. ápr. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én már semmin nem vagyok meglepve, hirdetnek nyári szandált Nike-t is vaterán 4e Ft-ért, rákérdezek a kép alapján (mert szép állapotúnak hirdeti), hogy jól látom, hogy koszos? Visszaír az eladó, hogy igen, de valószínűleg kijön. Kösz.


Ez az eladó legalább korrekt, hogy leírja az ülés előéletét, bár ezzel valószínűleg senki sem fogja megvenni, ki bízna egy totálkáros autóból kiszedett ülésben? Másik oldalról viszont, használunk 3 évig egy ülést, nem volt balesetünk, 3 év elteltével dobjuk ki csak azért mert kinőttük? Én is hirdetek most egy Concord Trimax-ot, csak tartalék ülésünk volt a Maxi Cosi Tobi ülésünk mellett, kidobni csak nem kéne szerintem.

2013. ápr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15. biztos találsz olyat, aki megveszi. én nem venném meg tőled, az tuti,mert messziről jött ember azt mond, amit akar. vagy ismerőstől vennék vagy rokontól kérnék (nagy gyerekkel), ha egyik sincs, akkor csak vadiújat. nem csak eladni meg kidobni lehet, hanem családon belül elajándékozni is. mondom ezt úgy, h én is így fogok tenni az akár újonnan vásárolt darabokkal is.
2013. ápr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!