Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ehhez mit szóltok? Már tudom...

Ehhez mit szóltok? Már tudom mért nem veszek használt ülést meg volt hirdetve az apródon egy ülés, de nyíltan oda volt írta, hogy már volt balesete az ülésnek.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 15:07
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
2013. ápr. 16. 15:08
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel arra akart utalni , hogy az ülésnek nincs semmi baja , nekünk dettó ilyenünk van ! Mi is karamboluztunk vele , és míg én eltörtem a kezem , kora szülött babát hoztam a világra , a fiamnak egy haja szála se görbült !
2013. ápr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
totálkáros lett a kocsi és baleset után nem használható az ülés
2013. ápr. 16. 15:12
 4/16 Jégtánc ***** válasza:
0%
Akkor nem használható ha az ülés is sérült.Nincs odaírva hogy sérült az ülés.Attól még az autó lehet totálkáros.A totálkár sem mindig azt jelenti hogy szanaszét tört az autó.
2013. ápr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
kizárt dolog, h 35 ezret adjak ki egy használt gyerekülésre, ami körül már sz.rrá roncsolódott egy autó. ová teszik az emberek az eszüket?
2013. ápr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

4.

baleset után kuka a gyerekülés. attól, h kívülről semmi baja, még a szerkezete roncsolódhatott!

2013. ápr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nagyon régóta hirdeti, én is érdeklődtem utána, de a válasz hallatán lemondtam róla...


"A hugarocel olyan helyen van törve a két szélén ahol nincsen semmi szerepe és azért mert túl erősen szorították meg mikor becsatolták.Nem a balesetben sérült csak kinőttük,de új is Besafe.Frontálisan jöttek belénk elöl és oldalról is kaptunk ütést és totálkáros lett az autónk ami nem kis autó volt így gondolhatja mekkora ütés ért minket.Gyermekünknek azon kívül,hogy piros volt ahol az öv fogta és púp lett a homlokán gy repülő műanyagtól és megijedt semmi más nem lett.Mondták is az orvosok ezek a gyerekülések olyan jók,hogy árvákat gyártanak balesetben,mert a piciket 100%-ban védik.2011-ben vettük és csak azért adom ennyiért,mert a hugarocel mégiscsak sérült."

De ő legalább leírta hogy balesetes ülés, máshol meg nem írnak le semmi hibát, aztán meg tiszta repedezett meg törött a hungarocell.

2013. ápr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Jégtánc ***** válasza:
55%
Így már más.Mondjuk ennyi pénzért én sem vennék használtat.Akár balesetes akár nem.
2013. ápr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Sosem vennek hasznaltan semmilyen gyerekulest. Se kocsiba, se bringara.

Pont azert nem, mert hiaba kivulrol csodaszep, belulrol lehet serult. Eg ooyan eleme vagy alkatresze, ami letfontossagu.


A bnom bringaulest vett hasznaltan. Sporolni akart vele. 40ezres ulest vett 20 ezerert. Csak azt felejtettek el kozolni, hogy ket gyereket kiszolgalt es hogy repedezett volt alul, amit szepen eltakartak megnezeskor.

Felraktak az ulest, elindultak bringazni es egy padkarol lejovet az ules megadta magat. A masfel eves fia total bekotve arcal a foldnek csapodott. Szerencseje volt, hogy bukosisak volt rajt (varosban nem kotelezo!!!), igy nem tortent nagyobb baleset es agyrazkodason es keztoresen kivul.

Ugyanis reflexbol a kezevel csillapitotta az esest.

3 honapi volt rajta a gipsz, mert a csukloja tort el! Feljelentest tettek a rendorsegen. Vegul az emailek alapjan hittek nekik. Az lett a vege, hogy a penzt visszakaptak. Polgari pert pedig nem inditottak az eladok ellen.


Inkabb sporolok, de biztos, hogy nem veszek mas altal elhasznalt sz@rokat, mar bocsanat!

2013. ápr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
balesetest még akkor se használnék, ha ingyen kapom.
2013. ápr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!