Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járni még nem tudó babát...

Járni még nem tudó babát kilehet vinni ilyen jó időben müanyag klumpában? Persze vastag zoknival. Rendes cipökbe nem fér bele a a lába, zokniban meg csak nem lehet mert azért kézenfogva megy.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 18:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A fiamnak is nagy lába van és nagyon széles lábfeje, de mégis kaptunk megfelelő cipőt a lábára, olyan nincs, hogy nem találsz rá megfelelő cipőt! Bárhol lehet kapni, csak meg kell nézni a különböző fazonokat. Csak nem keresed.

És ha majd megtanul járni, akkor műanyag klumpában fogod járatni, mert más nem megy a lábára? Amúgy ilyen kicsinek ez egyáltalán nem jó választás.

2013. ápr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Olvasd el amit kérdeztem és a kommentett és ne beszélj hülyeséget!milyen jogon mondod hogy nem keresem??nemtudom egyesek mit képzelnek magukról komolyan.
2013. ápr. 16. 20:06
 13/18 anonim ***** válasza:
43%

Óh, bocsánat, hogy segíteni próbáltam.

Csak leírtam a tapasztalatomat, hogy az én fiamnak is széles lábfeje van, szokott gondot okozni bizonyos fazonú cipők vagy papucsok, de ha jól körbenézünk, akkor azért mindig találunk rávalót.

Te meg nem tudom mit képzelsz magadról, hogy az ember segíteni próbál és így köszönöd meg!

És továbbra is kitartok amúgy az mellett, ha jobban körbenéznél, különböző fazonú cipőket megnéznél, akkor biztosan találnál a gyerekedre valót!

De hát te tudod! Mondogasd csak, hogy nincs, járasd amibe akarod, csak aztán ne lepődj meg majd a következményeken!

És többet ne félj nem fogok segíteni, ezt az adott kérdést sem fogom visszanézni!

2013. ápr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de én sem értem, hogy hogy lehet, hogy nem fér bele a gyerek lába semmilyen cipőbe! Mi lesz ha már járni fog, mit fogsz ráadni?
2013. ápr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Bébi méretű műanyag klumpa??? Ki gyárt ilyet egyáltalán? Be kéne zárni! Még strandon sem adnám rá ... Na mindegy.
2013. ápr. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hány csatos a szandika amije van? Mert lehet,hogy egyszerűen csak meg kéne lazítani? sokszor nem jut észbe csak azért mondom. S igen is ha jót akarsz jól körbenézel és keresel megfelelő kocsi cipőt nem műanyagban járatot ülteted. stb.
2013. ápr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Hát aszthiszem olvasni nem tudtok vagy én nem tudom komolyan. A crocs gyárt bébi klumbát amugy. Amit nem járásra használnak hanem csak hogy rajta legyen a babakocsiban mint a kocsicipőt. Nem értem miért hajtogatjátok hogy ilyen meg olyan cipő kell neki. Még nem jár és nem is akarom járatni! Ha majd jár veszünk neki orvososilag alkalmas bébicipőt ami járásra való,amiből már van neki csak nagy még.
2013. ápr. 17. 18:38
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jár akkor semmi cipő nem kell neki, amig nem járt és otthon kivittem az időjárásnak megfelelő vadtagságú zoknit adtam rá, vagy ha olyan hideg volt akkor zoknit meg még arra egy vastagabb zoknit. nem kell semmi más neki. ha meg elvittem kocsicipőt. az én kisfiam lábfeje is sajnos nagyon széles, én sportcipőbe ugyanazt a fazont veszem minden méretben a többit meg a brendon áruházban, ott mindig találtam megfelelő szélességűt.

nem kell itt veszekedni. de az igaz, hogy mindenképp találni cipőt rá. de ha nem járatod akkor meg ráadhatod azt a műanyagklumpát, attól nem lesz baja, ha rajta van mikor a kezedben van vagy a babakocsiban.csak mikor elkezd járni, figyelj rá hogy tényleg a megfelelő cipő legyen rajta, otthon meg mezítláb a legjobb. egyébként a kisfiam mikor már teljesen jól ment otthon mindig egy ilyen cross papucs volt rajta, imádta és nem lett semmi a lábával, de a járástanulásnál nagyon rossz választás lenne ráadni.

2013. máj. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!