Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járni még nem tudó babát...

Járni még nem tudó babát kilehet vinni ilyen jó időben müanyag klumpában? Persze vastag zoknival. Rendes cipökbe nem fér bele a a lába, zokniban meg csak nem lehet mert azért kézenfogva megy.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 18:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én biztos nem vinném ki, egyáltalán nem tartja a lábát. Milyen cipőbe nem fér bele a lába?
2013. ápr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha már kézen fogva járt vegyél neki megfelelő cipőt a klumpa nem jó neki.
2013. ápr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Rendes baba cipők szorïtják ha meg nagyobb méret akkor a hossza nem jó.
2013. ápr. 16. 18:41
 4/18 anonim ***** válasza:

1. Addig, amig MAGÁTÓL nem kezd járni a gyerek, nem szabad vezetgetni, mert azzal csak ártasz neki.


2. "Rendes baba cipők szorïtják ha meg nagyobb méret akkor a hossza nem jó." ILYEN nincs, hacsak nem valami extrém fejlödési rendellenesség van a lábával.


3. AMIG nem megy egyedül, addig nem érdemes SEMMILYEN cipöt ráadni, a müanyag klumpától meg teljesen tönkremegy a lába.

2013. ápr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
4- es! Semmi baja a lábanák,és képzeld van ilyen ! és nem hallottál még kocsicipöről?vagy te télen nyáron zokniba viszed a gyereked vagy mi?
2013. ápr. 16. 18:52
 6/18 anonim ***** válasza:

1. vagyok.


Nézzetek neki cipőt, biztos fogtok találni. Nagy a rüsztje, de lehet arra is cipőt kapni. Menjetek be gyerkcipő boltba, ott meg fogják kérdezni, hogy nagy-e a rüsztje és arra ajánlanak cipőt. De tényleg ne adjatok rá műanyag klumpát, mert abba az a gyerek sem biztos, hogy jól megy, aki már jár 1-2 éve.

2013. ápr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi!amugy csak kocsi- babakocsi cipőnek adnám rá,mert azokba se megy bele a lábija. Max állna benne pad melett.
2013. ápr. 16. 19:03
 8/18 anonim ***** válasza:

Még mindig 1-es vagyok :-)


Mennyi idős amúgy a baba? Ha csak annyira adnád rá, akkor lehet, hogy ráadnám, de nem engedném, hogy menjen benne, mert tönkre teszi a lábát.

2013. ápr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
9 hónapos, és nem akarom benne járatni! Csak irtam hogy enyit már tud. Nem is tudna benne lépegetni. Van 3 kocsicipője kis szandálok de nem megy bele a lába pedig hosszra jók.
2013. ápr. 16. 19:11
 10/18 anonim ***** válasza:

9 hónaposan add rá. Én azt hittem, hogy 1 év körüli :-)


1. voltam.

2013. ápr. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!