Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki együtt alszik Baájávak,...

Aki együtt alszik Baájávak, mit jelent pontosan az együtt alvás?

Figyelt kérdés
Úgy értem veletek 1 ágyban vagy csak Anyukával? Mennyire szorosan közel hozzátok, esetleg rajtatok??
2009. szept. 24. 14:21
 1/7 A kérdező kommentje:
* mármint Babájával... Bocsi!
2009. szept. 24. 14:23
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a legelején aludtunk együtt, az én oldalamon kívülről körbe volt bástyázva, a fejem mellett volt a kicsi. Így elfértünk mi is kényelmesen, apa meg nem izgult, hogy esetleg összenyomja. De arra törekedtem, hogy az ágyában aludjon, mert pihentetőbbnek tartom mindenki számára.
2009. szept. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Én reggel(5-5.30 fele ébred) veszem magunk közé vagy mellém.Attól függ,hogy melyik cici jön a szopizásba.Így alszunk még kb 8-ig. Teljesen hozzám bújik.
2009. szept. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az egy szobát jelenti, de a saját kiságyában, ami nem az én ágyrészem mellett van, hanem pár méterre odébb az ágy végénél. 5,5 hónapos. :)
2009. szept. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 9 hónapos kora óta van kiságyundora a kislányomnak. Nag franciaágyunk van, mégsem tudunk ugy aludni, hogy köztünk van, mert nagyon sokat forgólódik. Igy vagy apa, vagy én alszom vele egy ágyban, nem összebujva, csak mellettem.
2009. szept. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lányomnak 8 hónapos kora óta van szeparációs szorongása, nem hajlandó kiságyban aludni, így velem alszik egy ágyban. Néha odabújik álmában, de az éjszaka nagy részében ő is a saját térfelén és én is a sajátomon alszunk.
2009. szept. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :-)
2009. szept. 24. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!