Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnék újból együtt...

Hogyan tudnék újból együtt aludni a kislányunkkal? Hogyan tudok így mellette bármit is csinálni? Nekünk is alvás lesz 9kor? V mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Nyaralás a téma,és egy szobában alvás a babucival,amitől elszoktunk már,4 hós kora óta külön alszunk!

Ötleteket várnék h mit tegyünk,h oldjuk meg!


2009. jún. 20. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyaralás miatt nem muszáj vele egy ágyban aludni, ha már elszokott tőle. Tavaly mi is így mentünk, az akkor 7 hónapos fiammal. Vittünk utazó ágyat. Ha autóval mentek, akkor ez még befér szerintem. Mondjuk vonattal necces... De akár egy (gumi)matracra is ágyazhatsz neki a földön, onnan nem esik le. És akkor ti meg tudtok este még beszélgetni, stb. De nálunk nyaraláskor az volt a trend, hogy fürdés, vacsi után betettem a gyereket a babakocsiba és mentünk még sétálni, borozni (bornapok voltak pont), úgy bealudt a kocsiban mint a pinty :) Aztán a szálláson csak áttettem az ágyába.
2009. jún. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha hotelbe mentek, többnyire van babaágyuk, csak kérni kell, bár nem mindenhol ingyenes, de legalàbb nem kell cipelni. Ha nem ott, akkor tényleg utazóágy kell. Beteszitek a szoba tévétől tàvoli sarkába, esetleg székeket tennék elè, rá plédet, hogy a tévèfény ne zavarja, igy legalàbb tudtok tévézni, na meg az erkélyen beszélgetni, romantikázni:)
2009. jún. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom mennyi idős a kislányod,de jobb lesz Neki és Nektek is ha külön szobában vagytok.Ha megoldható akkor olyan szobát vegyetek ki ahol van "gyerekszoba" is.Szerintem.Én biztos nem szoktatnám,hogy velünk egy helyen legyen,főleg ha eddig nem Veletek aludt egy szobában.Ha meg nem megoldható,akkor sem kell csüggedni,mert legfeljebb visztek hordozható ágyat,ha ott nincs.Hát igen nekünk is kell alkalmazkodni a gyerekhez,nem csak fordítva :)
2009. jún. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!