Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 11 hónapos kislányom nagyon...

A 11 hónapos kislányom nagyon keveset eszik azt is inkább éjszaka és főleg tápszert, mert a kanalat sem fogadja el. Emiatt napirendünk sem nagyon van, mert nappal nem akar enni éjszaka kéri. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Már az orvost is kérdeztem,ő vasat írt fel,mondván vérszegény.

2013. ápr. 17. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nehéz ügy én csak annyit tudok modani hogy én uyganilyen gyerek voltam, sőt volt hogy nem ettem egy teljes napot csak kakót ittam egy keveset. Mégis felnöttem és nem lett semmi bajom, egy idő után Édesanyám rájött hogy éhen nem fogok halni önszántamból és ha 1 nap nem ettem akkor másnap többet ettem. Ja és csak a sütötökpürét voltam hajlandó megenni több mint fél évig semmi mást.
2013. ápr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
BLW-t próbáltad már?
2013. ápr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A kanals, pépes ételt a kislányom sem ette 8 hónapos korától, pedig csak 9,5 hónaposan lett foga. Próbálj darabosat adni, villával, nálunk az bejött. Puhára főtt (de nem pürésített) alma, sütőtök, répa, krumplis, stb...

gabonapép helyet rizstallér.

Ha iszik, adj neki zöldséglevet, esetleg sinlac / sinemil -t tegyél bele, hogy sűrűbb, táplálóbb legyen, de még iható folyékonyságú.

2013. ápr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi az a BLW? Légyszi fejtsd ki bővebben.
2013. ápr. 19. 07:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Olvasgass itt:

[link]

2013. ápr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!