Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baby control vagy Angelcare...

Baby control vagy Angelcare légzésfigyelő? Lapok száma mennyire számít?

Figyelt kérdés

Az 1-2-3 lap között hezitálunk. Úgy hallottam, hogy a két- illetve háromlaposból az egyiket ki lehet venni és külön használni ha mondjuk a babakocsiban alszik a baba. Gondolom ha tolom is a kocsit nem sokat ér, hisz a kocsi rezgéseit érzékeli a lap. De ha csak simán a kocsiban alszik, igen hasznosnak tűnik. Ez a Baby control és Angelcare légzésfigyelőknél is megcsinálható?


Illetve az Angelcare lapok "csak" 24x24-esek, míg a Baby Control lapjai 46,5x28, ami sokkal nagyobb ezért gondolom nagyobb felületet vagy legalábbis alaposabban képes érzékelni. Erről van tapasztalatotok?


A kiságyban, bölcsőben és lehetőleg a babakocsiban is szeretném használni a légzésfigyelőt.


Előre is köszönöm a segítségeteket

37hkm



2013. ápr. 17. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a Baby Control vált be. Nagyobbak a lapok, mint az AC-nél. Két laposat vettünk, és elmentem a Heim Pál kórházas SIDS tanfolyamra-bár nem tudom pesti vagy-e.Mi a kiságyban használtuk, babakocsiba nem tettük bele, általában akkor aludt a babakocsiban, ha toltuk a friss levegőn. Bölcsőnk nem volt.
2013. ápr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Baby control! Az Angelcare sokszor beriaszt ok nélkül, könnyen lemászik róla a baba. Nekünk 2 lapos BC van, az egyik lapot szoktam a babakocsiban használni, ha alszik a mózesben.
2013. ápr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, és egyébként ha Baby controlt szeretnél, most nagyon olcsó a csepeli bababoltban (bababoltolcso.hu), ők hivatalos forgalmazók is, ugyanúgy jár a 2+3 év gari, meg minden, mi 18.000-ért vettük itt a Baby control BC-210-et.
2013. ápr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én az Angelcart-t tudom javasolni, mert mi azt használjuk! Babám 8,5 hónapos és eddig nem volt vele goind, pedig már sokat forgolódik a kislányom, de mindig érzékeli a mozgását!
2013. ápr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
baby control van nekünk is még nem riasztott tévesen
2013. ápr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, én azért választottam a baby controlt, mert bővíthető
2013. ápr. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!