Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki Tommee Tippee...

Használ valaki Tommee Tippee termékeket? Vélemény?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 19:29
 1/9 A kérdező kommentje:

Konkrétan őt néztem ki újszülött kortól!

[link]

2013. ápr. 17. 19:33
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó fajta, nekünk is Tommee Tippee cumisüveg van. Sőt, tanuló pohár, és sterilizáló is. Szeretjük nagyon. Nem ömlik belőle a cucc, azt tuti.
2013. ápr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Mi ujszulott kortol Tommee Tippee termekeket hasznalunk. Sterilizalo, cumisuvegek, cumi, pohar, tanyer, kanal, itato pohar, szoval sokminden. Nagyon szeretem ezt a markat, jo mert nem omlik belole a tej, nem folyik. Plusz amit kisfiam nagyon szeretett hogy a cumifej mellbimbohoz hasonlo kialakitasu.
2013. ápr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ezen termékeket használjuk születése óta, és nagyon szeretjük.
2013. ápr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
mi is ezt a márkát használjuk nem is váltanék semmi másra
2013. ápr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam csak ebből hajlandó inni,pedig előtte mindent próbáltunk. Meg a pelenkás szemetesünk is tommee tippee,igaz egy szemetesnek nem sok mindent kell tudnia :-)
2013. ápr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én (sajnos) avent cumisüvegeket vettem, igaz anyatejes volt a lányom, így ritkán használtuk. Azóta minden Tommee Tippee (csőrös pohár, evőeszközök, tányérok...) nem vennék más márkát, nagyon szeretjük!
2013. ápr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Meggyőztetek, köszi! :)
2013. ápr. 17. 22:16
 9/9 anonim ***** válasza:
A cumisüveg Tommee Tippee, nagyon szeretem. Most majd veszek nagyobbat, az is ilyen lesz :)
2013. ápr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!