Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan etetőszék, ami nem...

Van olyan etetőszék, ami nem foglal nagy helyet és nem ülő baba is használhatja? Ezek a dönthetők olyan batár nagyok, nekünk 2 kellene, székre tehetőt vagy asztalhoz illeszthetőt szeretnék, de nem ülnek, de etetőszék jó lenne már.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is ilyesmiben gondolkozom. Mi úgy oldjuk meg egyelőre, hogy az asztalon van az autós hordozó és abban etetem a babát, ha mi is ott ülünk, vagy a pihenőszékében az ágyon. Én is nézegettem az etetőszékeket, mert már van egy gyerkőc, neki fa etetőszéke volt (asztallá-székké alakítható), de sok helyet foglalt és eléggé tönkre ment. Most a másodiknál én sem akarok külön etetőszéket venni, csak valami székre rögzíthetőt, ami kis helyet foglal. Szerintem mi kihúzzuk még amíg nem tud ülni (most 6,5 hónapos) és akkor valami összecsukhatót veszünk, ami könnyen hordozható is, hogy nagyiknál is tudjuk használni. Dönthetőt láttam már, de nem tudom élőben mekkorák. Nekem ezek tetszettek:

[link]

Vagy olyanban gondolkodom még, hogy a magassága legyen állítható és akkor a tálca sem szükséges, mert az asztalhoz lehet igazítani.

2013. ápr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál.

Én is a pihenőszékben etetek, de a földön, asztalra fel se férnek.

Amit belinkeltél, ezt már lehet most is használni, amik nekem tetszenek, olcsóbbak, de ahhoz kell ülnie a babáknak. Nekem 8,5 hónaposak, de hallottam, valaki csak 14 hónaposan ül, addig nem szeretnék pihenőszékezni, pláne, hogy lassan szeretnék adni nekik úgy falatokat, hogy ők szedjék fel, ahhoz tálca kell, mert kezükbe adogatok kölesgolyót, banándarabot pl.

2013. ápr. 18. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!