Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó minőségű babasampont és...

Jó minőségű babasampont és naptejet tudnátok ajánlani? (10 hónapos babának)

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Samponból nekünk a NIVEA jött be. Naptejet sajna nem tudok.
2013. ápr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
naptej vichy vagy bioderma +50 faktoros babáknak való.sampon babe koszmó elleni sampon.
2013. ápr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Samponból nekünk is a Nivea vált be, a sensitive verzió. Ha jól emlékszem, akkor hársfavirággal.

Naptejből pedig a La Roche Posay Anthelios Dermopediatrics 50+ jött be (csak gyógyszertárban kapható).

2013. ápr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

samponból a Babe jött be,bár az illatát nem nagyon szeretem.

naptejet nem tudok neked ajánlani,mert a tavalyit kidobtam és az idén még nem vettem :(

2013. ápr. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Babe sampon és bioderma naptej.
2013. ápr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Naptejből mi AVON-osat ill. dm sajátmárkásat használunk. (Saubär) Mindkettő 50 faktoros.
2013. ápr. 18. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Foreveres folyékony szappannal fürdetem őket és a hajukat is azzal mosom, koszmó ellen is csodás, vagy még a Weleda babafürdető a jó. Minden más tele van kőolajszármazékkal és egyéb káros anyagokkal. Johnson's és Avon a legrosszabb. Naptej szintén Forever Aloe Sunscreen, mindhárom gyerekem folyton a napon van de leégni sosem szoktak, pedig fehér bőrűek.
2013. ápr. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia, én mindkettőből frezydermet használok babámnak. (A sampont már 2 hónapos korától használjuk, mert sok haja volt a kicsinek. :) Meg vagyok velük elégedve,
2013. ápr. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szia.

a lányomnak nagyon érzékeny volt a bőre,és csak a nivea volt amitől nem pattogott ki,abból azt használtam amelyik fürdető és sampon is egyben.

februári a lányom,azon az éven nyárra a babe 50 faktoros naptejet vettem,mert nagyon fehér bőrű,

orvos javasolta.

utána éven egy foreveres naptejet na azzal nem voltam megelégedve,és tavaly sun kids 30 faktoros naptejet használtam nála.

az én saját tapasztalatom szerint mivel már 3 fajta naptejet próbáltam,ha vízbe viszed azt válaszd ami jó sűrű,mert azt nem mossa le a víz.

igaz azok kicsit ragacsosabbak,nehezebben kenhető,

de biztonságosabb.

a fiamnak most lesz az első nyara,ő is nagyon vékony és fehér bőrű,úgyhogy neki is jobb minőségűt veszek.

amúgy tavaly olvastam egy kutatást teszteléssel egybekötve,hogy pl a nivea nem jó,és a dm-es saját márkás naptej,ugyan olyan jó mint a babe.

árban nem tudom mi a különbség,

mert dm-est még nem néztem de a babe az iszonyat borsos.

2013. ápr. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az Én Fiamnak a fejére a BABE sampon jött be. És nemrég vettem neki naptejet, mivel iszonyúan fehér bőrű, ezért a dokinéni ajánlására 50FP+-os naptejet vettem, és Bioderma-t. 8.000,- ft volt a 200ml-t, de a gyerekemen nem spórolok, neki elég lesz egy darabig.
2013. ápr. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!