Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen normális-e, ha...

7 hetesen normális-e, ha éjszakánként görcsöl a hasam?

Figyelt kérdés
Minden éjjel felébredek arra, hogy eléggé görcsöl a hasam. Nem is tudok elaludni, csak amikor javul. Ez kb. 15-30 percig tart. Napközben is görcsölgetek, de közel sem annyira, mint éjjel. Van valakinek ilyen tapasztalata?
2010. máj. 29. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:

A terhességem elején nekem is olyan furcsa görcseim voltak, mintha "meg akarna jönni" a menzeszem. Nagyon féltem, hogy elveszítem a babát. Az orvosom Magne B6-ot ajánlott és tényleg elmúltak a görcsök. A picim azóta már 8 éves, makkegészséges.

Ha az orvosod mindent (pl. méhszáj) rendben talál, szedj te is magnéziumot, jobban leszel!

2010. máj. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Mikor voltál dokinál? Szerintem nem jelent jót ha sokszor görcsölsz. Én is így voltam ahogy te és sajna nekem elhalt a babám. Az első gyerekemnél nem görcsöltem talán egyszer sem. Ma már három éves. Szerintem nézesd meg magad minél előbb. Szorítok remélem minden rendben lesz.
2010. máj. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is görcsölte, főleg éjszaka, ha hanyatt feküdtem... Ilyenkor mindig felébredtem, oldalrafordultam, és vártam, míg elmúlik.

Nő a méh, nyúlnak a méhszalagok. Ha vérzés, barnázás nincs, akkor semmi gond, de a magnézium szedhető a 36. hétig, úgyhogy ilyenkor 2-3 db MagneB6-ot is bekaphatsz egyszerre, és az enyhíti, vagy teljesen el is múlasztja a görcsöt!

39 hetes km

2010. máj. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már 18 hetes vagyok, azóta kevesebb görcs, de még mindig hevesen. Azóta nem aggódok, hiszen semmi probléma a babával. :)
2010. aug. 17. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!