Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Még csak két hónapos a lányom de?

Még csak két hónapos a lányom de?

Figyelt kérdés

lassan be szeretnék szerezni rágókát, hüthetö rágokát ilyeneket mert lassan ugy is elkezdődik a fogzás kérdésem csupán arra irányul hogy érdemes ezekből ujjat venni vagy más baba által használ játék is jo? vagy inkább Ujjat vegyek hiszen azt csak át kell steriziláni és már használható állapotba kerül.



illetve ma reggel az ágy közepéről nem tudom hogy a csudába de az végéről szedtem össze a gyereket hát a vér hült meg bennem hogy a csudába került oda már forogna ?(nem esett le de nem sok híja volt)


2013. ápr. 18. 08:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
300 forintért már lehet újat kapni, ami hűthető.
2013. ápr. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is újat vennék! Olcsók.


Az én fiam 2 hónaposan le is esett a franciaágyről. Közepén hagytam, kimentem wc-re. Meg sem fordult a fejemben , hogy letudja magát onnan dolgozni. Nem tudom hogy csinálta,de azt hittem megöl a lelkiismeretfurdalás. Dokit hívtam azonnal, de megnyugtatott, hogy nem lesz semmi baja, még olyan kis puhák, meg a csontjuk sincs összeforrva a fejükön.

2013. ápr. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Neked lenne gusztusod más után rágcsálni egy rágókát? Egyébként a legtöbbet nem is lehet sterilizálni csak elmosni.
2013. ápr. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kedves harmadik válaszoló ezért tettem fel a kérdést
2013. ápr. 18. 08:52
 5/9 anonim ***** válasza:

Rágókát nem vennék használtat,az újak se drágák.

(ruhát,játékot veszek használtam,babakocsit is,de cumisüveget,rágókát,textilpelust,kiscipőt csak újat)

2013. ápr. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ment a zöld kéz köszönöm
2013. ápr. 18. 08:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Hideg sterilizáló is létezik.

Pl. a Chicco.

2013. ápr. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is újat vennék, pár száz forintért lehet kapni.

Ilyen korban a babám a kiságyban mindig feltornázta magát a rácsokig, ha hason volt. Így ha esetleg az ágyon aludt hason, mindig úgy tettem, h a feje a fal fele legyen :)

2013. ápr. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Valóban van vegyszeres sterilizálás, ez nem jutott eszembe, mert én azt csak takarításra használom. Mindegy szerintem az sem hangzik jobban, hogy a más által megcsócsált rágókát vegyszerbe áztatjuk és úgy adjuk oda a gyereknek.
2013. ápr. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!