Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy ennyi idő alatt...

Lehet, hogy ennyi idő alatt leégett a 11 hónapos lányom?

Figyelt kérdés
11 hónapos kislányommal tegnap olyan fél 2 fele mentünk ki 1-1,5 órára, ma 10kor 1 órára, és most a szeme alatt piros a bőre, és kis puklikák vannak rajta(nem sok, 1-2 db). aggódom, lehet, hogy leégett??? pedig nem voltunk sokat a napon! elmúlik neki? vagy kell rá vmi speciális krém? (leégés utáni balzsamot tettem rá.)

2013. ápr. 16. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
gratulálok....
2013. ápr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Nagyon kell vigyázni- erős a direkt nap. Árnyékba vidd csak, és a fején mindig legyen sapka,kendő! (az áprilisi-májusi nap veszélyes, mert még nem olyan forró,ezért nem figyelünk rá, de a beesési szöge miatt nagyon is égető. Érdemes lenne orvoshoz vinni, ő írjon krémet
2013. ápr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom de simán lehet. Apám is tegnap mondta, hogy egy órát volt a napon félmeztelenül kertészkedett és húzódik a háta. pedig ő barna vastagabb bőrű.

Nem tudom mit kellene rákenni, talán a védőnő segít, vagy a patikába mondanak valamit. becsapós ez a tavaszi napsütés, máskor óvatosabban.

2013. ápr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi... gondoltam arra is, hogy esetleg allergia? én ugyanis allergiás vagyok a napra, de rajtam nem így jön ki :(
2013. ápr. 16. 12:26
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, egy gyereknek is ugyan ez van az ovinkból. Akkor viszont orvost kell kérdezni és addig is naptejezni mindig
2013. ápr. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kíváncsicska ***** válasza:
Sajna leéghetett,én is leégtem tegnap.Aloevera Firs is jó rá (ez akár forrázás után is tökéletes) irix spray.Bár ez mindkerttő spray és szem alá nehéz lenne befújni, hogy szembe ne kerüljön, de patikában tuti tudnak segíteni.
2013. ápr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szem alá nem fújunk- kis gézre fújuk, és azt rátenni.

de mivel nagyon kicsi,ajánlom, orvoshoz, ad rá neki megfelelő gyulladásgátló krémet

2013. ápr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, azt hiszem sajna mégis allergia lesz. a pirosság elmúlt, és a puklik is szinte mind lementek. :(
2013. ápr. 16. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!