Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan ült fel először...

Hány hónaposan ült fel először a babátok és hogyan?

Figyelt kérdés

Mikor kezdett el mászni?


Az én fiam 6 hónapos nem ül nem kúszik és nem mászik.



2013. ápr. 18. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Az üléssel nincs elkésve, 8hónap körül ülnek fel a babák, az én lányom is előtte ült fel pár nappal minthogy betöltötte a 8.hónapot. mászás az úgy volt hogy előbb állt fel mint mászott, 9hósan kapaszkodva állt, és utána 2héttel kezdett kb mászni. kúszni kb 6-7hónaposan kezdett ha jól emlékszem. most 1 éves múlt de még önállóan nem lépeget.
2013. ápr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Hát akkor tökéletes gyermeked van.

Mert 6 hósan nem kell se ülnie, se másznia, se kúsznia.

Az egyetlen amit már jó ha tud (de ha nem sincs még túl nagy baj), hogy forogjon mindkét irányba.

Ilyenkor már elkezdhet kúszni, de az átlagos babák 7 hósan kezdenek el kúszni, 8 hósan, mászni, ülni,

9 hósan állni.


Vagy is idötök még van, és szerintem 1 hónapon belül elkezd kúszni. aztán négykézlábazásból lesz az ülés.

Feltérdel és a popót kidobja oldalra és felnyomja a kezeivel magát.

Sok anyuka megülteti kicsi kora óta és így 6 hósan már nem döl el, de ez nem ugyan az mint a magától való felülés.

2013. ápr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem meg előbb ült a babám, minthogy kúszott vagy mászott volna.

6 és fél hónapos volt pontosan a fiam, amikor a babakocsi szélében felkapaszkodott és felült. Vagy ha feküdt az ágyon, akkor meg az egyik könyökére támaszkodott és úgy ült fel és onnantól fogva ült is magától.

Még valamikor utána jött a kúszás, mászni csak későn, 10 hónapos korában tanult meg a fiam, de 11 hónaposan már megtanult járni.

Amúgy 6 hónaposan még vad ideje a babádnak.:)

2013. ápr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

7 hónaposan kezdett kúszni, 8 hónaposan mászni, 2 héttel később mászásból ült ki.

Erős testalkatú fejnehéz kisfiam van :)

2013. ápr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Forogni forog mindkét irányba.

hason fekve emeli felfele a kis popóját

2013. ápr. 18. 14:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 6,5 hónaposan ült. Úgy csinálta, hogy négykézláb helyzetből félreült, vagy kitolta a popsiát olalra és a kezével addig lépkedett, hogy felült. Jó is volt, hogy elkezdett ülni, mert a mózesbe már nem maradt meg, így meg már feljebb tudtam emelni olyan félig ülő pocicióba a háttámlát és így kilátott, na azt már élvezte nagyon :)
2013. ápr. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kisfiam 8 hónapos úgy egy hete ül magától. Négykézlábra állásból rakta ki oldalra a popsiját és onnan ül fel.

Ő fél évesen csak forgott oda vissza és körbe körbe "kúszott". Aztán 7 hónaposan elkezdett négykézlábra állni onnan 4 hét volt mire mászott.

Kisfiad nincs elmaradva semmivel, a korának megfelelően csinál mindent.

2013. ápr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!