Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket tud 8 és fél hónapos...

Miket tud 8 és fél hónapos babátok?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 18. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Kisfiam pont ennyi idős. Már magától ül fel, mászik mindent fel akar fedezni maga körül. :)

Felkapaszkodik szinte bármibe, de még csak térdelve áll nem áll fel két lábra.


A tied kérdező?

2013. ápr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál! Én kislányom sajnos még nem kúszik, nem mászik, meg tud ülni, de magától még nem ült fel, de próbálkozik! Az a baj, hogy ha leteszem a játszószőnyegére, akkor csak 3-4 percet van el hason, utána elkezd türelmetlenkedni, ha nem kapja meg a játékait! Hátra felé már tolat meg forog minden irányba meg körbe! Te babád hogy kezdett el kúszni? Egyik napról a másikra?
2013. ápr. 18. 16:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a kúszás kimaradt. 7 hónapos volt amikor elkezdett kutyázni azaz négykézlábra állt és úgy hintázott. Aztán 4 hét múlva kezdett el mászni, ülni pedig a négykézlábra állásból ült ki oldalra és onnan egyenesedett fel. Ezt épp egy hete csinálja.
2013. ápr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam, mint te kedves kérdező, és 9 hónaposan kezdett el kúszni.

Voltam vele konduktornál, azt mondta makk egészséges.

2013. ápr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom most töltötte a 9 hónapot,mászik,ül áll,a bútorok mellett lépked és egy-két lépést megtesz önállóan!A kúszás kimaradt nála.
2013. ápr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Neked, 4-es válaszoló! Csak úgy egyik pillanatról a másikra kezdett el kúszni? Mindenkinek köszönöm a válaszát!
2013. ápr. 18. 19:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem 9 hónapos a fiam. Mászik, egyedül ül és felül (mászásból), feláll, feltérdel, bútorok melett lépeget-vagyis inkább már szalad- járássegítővel szépen megy, megpróbál mindenre felmászni :) néha sikerül is neki "sajnos", kapaszkodás nélkül már megáll egy kis ideig. Szépen homokozik a játszóttéren.

Tapsol, integet, a "nem"-et fejrázással mutatja, megmutatja hol van a feje és tudja hogy csinálnak a halacskák, pár napja puszit ad, csip-csip csókát játszik. Más babákhoz már óvatosan nyúl és megszereti őket, ha kérjük.

Azt hiszem ennyi :) legalábbis hirtelen nem jut más eszembe.

2013. ápr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!