Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babátok nektek is...

3 hónapos babátok nektek is sokat sír?

Figyelt kérdés
az én kisfiam szerintem nagyon sokat sír,estére totál leszív,alig várom hogy beessek az ágyba. ha beteszem a babakocsiba,ordít míg el nem alszik,ha kel,pedig csak egy órát aludt,és már üvölt míg cicire nem kerül,holott előtte direkt megetetem.úgy kell kiszámolnom hogy hazaérjek mire kel,ha a nagyobbal elmennénk sétálni...változik ez majd? ha nem eszik óránként akkor jó lenne elnézelődne amíg hazaérek,a nagyobb sose sírt,addig simán kibírta.pedig a hordozórész csatoltam fel neki,ebből kilát legalább,a mózest kezdettől utálja,abban csak üvölt,egyébként ha tele a pocak,szépen el tud nézelődni,gőgicsélni itthon.meg volt már hogy 2 órát aludt a levegőn.nálatok hogy van ez? vagy változik ez majd? köszönöm
2013. ápr. 16. 10:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!