Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jól megvan egymással két fiú...

Jól megvan egymással két fiú testvér? Most tudtuk meg, hogy kisfiunk lesz újra, érdekelne néhány tapasztalat.

Figyelt kérdés
Már előre látom, hogy fociznak, bicikliznek együtt... :) Valóban így lesz? Szeretném, ha leírnátok a tapasztalataitokat, bár tudom, hogy minden gyerek más, de mégis érdekel. Köszönöm előre is!
2013. ápr. 18. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

9 év korkülönbség:

A két fiú imádja egymást! A nagy szekálja a kicsit, a kicsi üvölt. De ha a nagy nem kezd ki a kicsivel, akkor a kicsi cibálja a nagyot. :)

Most már 12 és 3 évesek, és együtt fociznak, együtt bringáznak. Ha a nagy kap egy rollert, akkor a kicsinek is kell. Csak minden kisebb változatban. :)

A kicsi utánozza a nagyot, sokat tanul tőle. Hülyeséget is. :)

Hiába a nagyobb korkülönbség, minden tökéletes.

Amúgy tudod: mindegy, hogy fiú-lány, mindegy, hogy kicsi vagy nagy korkülönbség, lehetnek jó testvérek. Mentalitásuk és neveltetésük számít ebben a kérdésben, nem a neműk vagy koruk!


Gratulálok a gyerekekhez, és szép terhességet!

2013. ápr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, csak olyan jó ilyeneket olvasni :) Köszönöm!
2013. ápr. 18. 20:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk az ikreink fiúk, most 22 hónaposak, az öccsük 10 hónapos és pár hét múlva fog megszületni a 4. kisfiunk :-)

Tényleg nagyon dokat tanulnak egymástól. A pici egydzer kimondta, hogy apa, anya és ennyi. Semmi mást nem volt hajlandó csak rázta a fejét. Aztán a nappaliban hagytam egy percre a piciket. Megyek vissza és beszélgettek :-) persze nem úgy mint a felnőttek, de az ikrek mondtak valamit, ismételte a kicsi, kérdezték, hogy melyik autót kéri mondta, hogy a piost :-) nagyon aranyosak voltak :-) Szerintem jó, hogy ennyi fiunk van én szeretem :-) Persze majd egyszer szeretnénk még egy kislányt is, de az sem lenne baj, ha fiú lenne :-) Most olyan aranyosak együtt. Múltkor voltunk az álatkertben, mi toltuk a kocsit, az ikrek mentek előttünk/ melettünk a kicsi meg totyogott középen :-) azért néha megijedünk, amikor eszünkbe jut, hogy hogy fogjuk bírni négy kamaszfiúval :-) Az apukájuk sokszor kivisz őket biciklizni. Van futóbiciklijük is és kis háromkerekűjük is. Olyan aranyosak ahogy együtt bicóznak :-). Hát a foci.... szoktak, de nem mondanám rendes focinak :-) apa és a kutya szaladgál a három fiúval egy labda körül :-). De egyre jobban megy nekik, má szoktak kapura is rúgni :-) azt szeretem nagyon nézni amikor együtt autóznak :-) vagy amikor a dömperben tologatják egymást :-)

2013. ápr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valahogy így képzelem el én is :) De jó is lehet ezt látni! Köszönöm szépen!
2013. ápr. 18. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!