Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az oké, hogy a gyereknek van...

Az oké, hogy a gyereknek van napirendje, de nektek van?

Figyelt kérdés

Az én lányom 10 hónapos, első baba, és totál nincs rendszerezve a napom :S, és már baromira el vagyok keseredve.

Nektek hogy alakul a napotok?

Pl minden nap reggel 9-kor felmossátok a konyhát? stb....



2013. ápr. 19. 14:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Babácska beállította magának a rendszerét :)


Nekem káosz volt a napom, amíg a flylady programmal nem futottam össze. Nekem nagyon bevált! :)

[link]

2013. ápr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat, kedves utolsó,ezt kiböngészem :)

nagyon köszi!

2013. ápr. 23. 08:25
 13/13 anonim ***** válasza:
3 gyerek van 5,és 4 éves és 7 hónapos. napirend: kelés 7kor,indulás az oviba fél 8 kor. apa reggelizik,anya összekésziti a gyerekeket. pici alszik. pici felkel. evés,pelusozás stb. játék,séta egyebek.. egyedüllét a picinek,házimunka kb fél óra. ha több mindent kell,jön ki velem etetőszékbe. 12kor ebéd,utána alvás 3ig. ez alatt csendes házimunka és pihenés nekem is. 3kor felkelés uzsi stb. 4kor indulás a nagyokért. séta lent mindenkivel,5-re haza. 6kor indul az este a kicsivel.fürdetés,evés apázás stb. 7kor alszik. 7kor a nagyok fürdenek. fél 8ra kész vannak,esti mese nézés,vacsora. 8kor ágy. ott még 1-1 mese. alvás fél 9kor
2013. ápr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!