Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sikerült valakinek több...

Sikerült valakinek több hónapig lefejt tejet adnia babájának cumisüvegből?

Figyelt kérdés
Mit ronthattam el? Cumisüvegből tudtam csak etetni babámat. Az most mindegy miért, így alakult. Fejtem neki minden nap 3 óránként. Eleinte többször is, mert csak 40 ml-ket tudtam lefejni, így fel kellett növelnem a mennyiséget. Sikerült is 100-120 ml-ket fejnem 3 óránként. De kb. a 15 héten hirtelen felére, utána héten meg már csak 10-20 ml-re csökkent a tejem szintén 3 óránkénti fejéssel. Pedig ugyanúgy iszom a teát is, mert nekem az vált be. Ti hogy szoktátok csinálni? Még ennél is többet kellett volna fejni? Vagy nekem ennyi volt a "tejkészletem"? El vagyok keseredve.
2009. szept. 24. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Én sajna nem tudom a megoldást,de gratulálok,mert én csak egy hónapig tudtam fejni,aztán elapadt.Hiába ittam a teát,fejtem gyakran.Szerintem a végén már az idegesség is közrejátszott.
2009. szept. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én is pont egy hónapig tudtam ezt így csinálni és nekem kifújt a tejem.



DE! van olyan ismerősöm több is, aki 6-7 hónapig fejt így.


Nekem sztem akkor sem lett volna sokkal több tejem, ha szopizik (hormongubancaim miatt mondom)

2009. szept. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ja és ne legyél elkeseredve, mert igazán nem kell... először én is azt hittem, h a világ fog összedőlni, pedig dehogy...
2009. szept. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszotokat! Nekem is hormongubancaim vannak. Dokim szerint gyermekem is nehezen lehetett volna csak, de nem lett igaza, és valami isteni csoda folytán sikerült! És igen, most már kezdek ideges lenni én is. De egyszerűen, ha egy óráig fejem, akkor sincs több.

2009. szept. 24. 22:04
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendes vagy, köszi!
2009. szept. 24. 22:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Én több mint 6 hónapja etetem igy a kislányomat.Soha nem ittam teát,nem szedtem homeos bogyót mégis sok tejem volt és van is.Szerintem ez egyénfüggő.Van akinek egyáltalán nincs teje bármit csinál,a másik még 16 hónapos gyereket is szoptat.Igyál sokat,egyél rendszeresen,ha meg elmegy a tejed ne legyen lelkiismeret furdalásod,te megpróbáltad.
2009. szept. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4 hónaposan a mensim előtt nem kellett neki a cici.2 hónapig fejtem azt a napi 30ml.Egy desszertre sem volt neki elég.4 napja hagytam abba,beláttam,hogy ennek már nincs értelme.Semmivel nem tudtam növelni a mennyiséget,sőt mindig kevesebb lett.20ml-nél hagytam abba.
2009. szept. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 4 hónapig fejtem,fejésenként átlagban 130-140 jött le.Aztán egy vesegyulladás után már 10 milli lett,úgyhogy abbahagytam a fejést.A lányom most 1 éves,és még beteg sem volt,ne aggódj ha tápszer kell a babádnak.És ne legyen lelkiismeret furdancsod,nem tehetsz róla hogy annyi a tejed,amennyi.Sok boldogságot nektek!
2009. szept. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Kicsit megnyugodtam, hogy akkor nem én rontottam el, ennyi volt és kész. Jó babázást Nektek is!
2009. szept. 25. 12:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is az első perctől fejtem, és 10 hós volt a babám mikor már én választottam el mert lelegem lett a fejésből, de a fagyóban még volt 40 liter anyatej, úgyhogy nem tudja mi az a tápszer szerencsér, most 14 hós lesz és már rendes tejet eszik. Szerintem mindet jól csináltál, én is 3 óránként fejtem 5 hónapig utánna már csak napi 3x. Ennyi volt a készleted, van kinek több kinek kevesebb, ez genetika nem tudsz vele mit csinálni.
2009. szept. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!