Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám ordítva kelt fel éjszaka...

Babám ordítva kelt fel éjszaka és szakaszonként sírt abba hagyta utána megint sírt hiába kínáltam mindennel nem kellet neki semmi sőt még öklendezett mikor a mellemre helyeztem, ez lehet a foga?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszat álmodott! Történt valami nappal? Fejreesés, ijesztés?
2009. szept. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Épp most akartam feltenni ezt a kérdést én is.

Az én fiam 10 hónapos és hajnali 1 óta vagyok fenn vele.

Én sem tudtam megnyugtatni,gondoltam hátha fáj a hasa,ezért kapott édesköményteát.

Általában a teától bealszik,de összesen 15 percet aludt.

Az utóbbi 4 hónapban talán 2 éjszaka nem ébredt fel,de ez volt idáig a mélypont.

Pedig adtam neki Viburcol kúpot is,sétáltam vele,simogattam,de csak dobálta és megfeszítette magát.


Nálunk semmi "stresszes" dolog nem érte,mert még elalvás előtt is mosolygós volt.


Ha nem baj,én is figyelném,milyen válaszokat kapsz:)!

2009. szept. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első sorban köszönöm a válaszokat!

Első válaszolónak semmi ilyen nem történt.

Kiderült a foga volt a hunyó,adtam neki 1fél vibrocil kúpot és párperc múlva el is aludt.A szájába néztem teljesen fel van dagadva a hátsó rágófogaknál az íny.

2009. szept. 25. 08:39
 4/4 A kérdező kommentje:
Germicid-C kúpot adtam, bocsánat!
2009. szept. 25. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!