Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Akinek rossz alvó...

Anyukák! Akinek rossz alvó volt a babája, meddig volt az?

Figyelt kérdés
Kisfiam 8 hós és még egyetlen egy éjszakát nem aludt végig és már teljesen kivagyok a nem alvástól. Az által,hogy rosszul alszik éjszaka fáradt, nyűgös napközben is és ez egy ördögi kör...
2013. ápr. 20. 21:31
 1/7 gelazso ***** válasza:
az enyém 2,5 éves és még mindig( most is)baj van az alvásal. agyilag teljesen kivagyunk, de ez van. nyugtasd meg , készülj harmonikusan ,lassan csendben az alvásra.
2013. ápr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kb. másfél éves korában vett egy éles kanyart.Addig éjjel is ébredt,és nappal is csak cicin,vagy babakocsiban aludt el,azt hittem,ez már mindig így lesz,de aztán alig egy hét leforgása alatt megtanult egyedül elaludni,és éjjel sem kelt már fel.
2013. ápr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Éjjel ne vedd fel, ne etesd, legfeljebb teát adj neki. Akkor se, ha sír. Rászoktattad a nem alvásra, most már nehéz lesz róla leszoktatni. De ha nem dajkálgatod, nem mégy be hozzá, néhány nap, max. egy hét alatt elalszik majd magától is.
2013. ápr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyèm másfél èves, de még nem aludta át az éjszakát. Cicin alszik el, és a vissza alváshoz is kell neki általában. Kb. 3-szor szokott ébredni, de 5 perc alatt vissza alszik, így egyikünk sem fáradt vagy kimerült szerencsére. Én próbálom megvárni míg megérik rá, amíg ez nem okoz nagy problémát. Fogzáskor volt ennél sokkal rosszabb is.
2013. ápr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk 6-8 hós kora körül volt a legrosszabb, akkor kb.8-szor is ébrtedt, most már csak 2-3alkalommal. Ha tudsz, még légy egy kis türelemmel, mert szerintem csak drasztikusan lehetne leszoktatni errõl.
2013. ápr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 alaszka ***** válasza:
Nekem mind a két lányom másfél éves körül volt, mikor először átaludta az éjszakát. Az elsőnél elrontottam a ciciről való leszokást, mert teát adtam éjjel helyette 18 hós korától, de így meg a teáért ébredt minden éjjel. A második is akkor aludta át először, mikor már cicit nem kapott altatáskor sem. Nála nem adtam se cumit, de cicit, éjjel beszéltem neki, ha felébredt mondtam hogy cici alszik. Szépen megszokta, nem sírt. Persze ez gyerekfüggő.
2013. ápr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én Kisfiam 9 és fél hónapos. Este fél 11-kor alszik el, reggel 6-kor már ébren van, éjjel minimum 15-ször kel. Van, hogy órákat ébren töltünk. Nappal összesen 2 órát alszik. Kaptunk alváslaborba beutalót, májusban megyünk, remélem segítenek, mert már mi is kivagyunk. Ha nálatok is ennyire rossz a helyzet egy próbát megér.
2013. ápr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!