Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fehér Tescos pelenkát használ...

Fehér Tescos pelenkát használ valaki? Milyen? Megéri?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi pont tegnap vettünk. Nekünk nagyon jó. Az éjszakát simán kibírja, nem folyik ki belőle semmi. 11,5 hós a fiam.
2013. ápr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én egyszer vettem, meg is bántam de nagyon. Ha arra a Tesco value pelenkára gondolsz. Nem folyt ki belőle semmi, de tiszta nylon a külseje, nem is bírta a fiam bőre. Melegben meg pláne nem jó. A zöld tescos pelus viszont nagyon jó!

Én nem ajánlom a fehéret!!

2013. ápr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekünk nagyon nem vált be..!!
2013. ápr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk se jött be, olyan mintha egy nejlon zacskóba csomagolnád a gyereket. Télen még elmegy, de nyáron én nem pelenkáznám abba.

Egyszer véletlenül olyat vettünk, mert nem tudtuk, hogy milyen. Azt az egy csomagot elhasználtuk, de többet nem vettünk.

2013. ápr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szar! Csorog a gyerek ahogy megy benne. En vettem egyszer mert olyan jo gumi pelust kaptunk es mindtak hogy t marka. Elszaladtam venni 2 csomaggal haaat orultem mikor az utolsokat hasznaltuk, amit nekunk hoztak piros csomagban van es egy kisfiu all a kepen. Az nagyon jo
2013. ápr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amit mi vettünk tegnap az nem neylonos kívűlről. Első voltam
2013. ápr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi azt használjuk ,nekunk bevált. semmi sem csurog belle ki,szerintem sem nejlonos egyébként,max a ragasztoja érdekes...de joval olcsobb mint a tobbi pelus. ugyis a kukába kot ki használat után,arra meg jo :)
2013. ápr. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!