Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A SOTE-n 3 hónapos baba...

A SOTE-n 3 hónapos baba mellett bent lehet aludni a kórházban, hogy szoptathassam?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy a babánkat műteni kell. Nem szeretném, hogy elapadjon a tejem. Egyébként is imád szopizni a manó :-) Éjjel-nappal mellette lehetek ilyen esetben? Fizetni kell érte?
2009. szept. 25. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem bent lehetsz mivel anyatejes!
2009. szept. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem s sote-n voltam, de természetes volt, hogy éjjel-nappal mellette vagyok. Kaptam mellette egy ágyat, amiért fizetni kellett. Apa minden este munka után oda jött és ott maradt a fiammal, amíg én haza mentem letusolni és átöltözni. Utána vissza a kórházba. Ha nem lett volna szabad ágy, akkor is ott maradhattam volna, csak egy széken ülve, ha bevállalom. De persze hogy maradtam volna. Biztosan te is maradhatsz, ez tuti. Jobbulást kavánok!!
2009. szept. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!