Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan csináljam, kicsit...

Hogyan csináljam, kicsit elakadtam?! ( hozzátáplálás)

Figyelt kérdés
Nem tudom hogyan kéne csinálni! 6 napig adtam a lányomnak alma levet és pürét, aztán most 4 napja barackot adok. Ezután jöjjön egy újabb íz ismét 5-6 napig? Vagy ezekből adjak akár keverve és növelve az adagot, hogy kitudjak váltani egy étkezést? Ezek után meg jöhetnek a zöldségek? Össze vagyok kavarodva?!
2013. ápr. 21. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
krumpli, cékla, répa, sütőtök - adhatsz neki bármit, almát-barackot keverve is adhatod, ahogy épp kéri a lányod
2013. ápr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De minden új ízt csak magában adhatok pár napig? Vagy most, például az almához keverjek új dolgot? Ugye az almát már ismeri.
2013. ápr. 21. 16:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Keverheted most már, akár almához sütőtök vagy hasonló, és elég csak egyszer kóstoltatni, nem kell hetekig leállni egyfélével.
2013. ápr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont ez volt nekem is a "gondom".A védőnőm szerint csak az első pár ízzel,ami alap,azzal kell így csinálni. (alma,krumpli,répa...)Utána már adhatod a többit a babád igénye szerint.Amennyit kér belőle.Én is azt mondtam a védőnőnek,hogy ha miden ízt egy hétig vezetek be,akkor még 10 évesen is kóstolgatni fog. :)Pl.az én babám már ismeri az almát és az őszibarit, de ma almás-őszis-banános pépet kap majd.
2013. ápr. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!