Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korban kezdett...

Hány hónapos korban kezdett el szavakat mondani a babátok?

Figyelt kérdés

Mik voltak az első szavak?

Arra gondolok mikor már tudatosan mondta nem 5-6hónaposan gagyogva



2013. ápr. 21. 21:12
 1/4 Gyönyörűséges ***** válasza:

8 hónaposan : baba,apa

10 hónaposan: mama,papa,dédi,nem,ana :) ez lennek en


Jelenleg ennyit tud,es ebbe semmi belekepzeles es elfogultsag nincs areszemröl. nehany szülö büszkelkedett mar nekem,h mar 6 hónaposdn ilyet mond: cica,hülye,igen stb.

2013. ápr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

7 hónaposan: baba, szisza (cica)

10 hótól pedig hónapról-hónapra egyre több szót mondott, már tudatosan.

14 hónaposan igazi kis papagáj lett, mindent leutánzott, és sok szót tudott magától.

20 hónaposan meg elkezdett mondatokban beszélni.

Most 2,5 éves és egész álló nap jár a szája.

2013. ápr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
9 hónapos lesz a héten. 3 hete mondja: ámpa (lámpa), gomb, apa, mama, pap (papa), kuta, hamm
2013. ápr. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

8 hónaposan a lámpa. Utána cica, apa, baba, és hasonlók. Egy évesen elkezdtem összeírni, miket mond, 80 szónál feladtam. :)

Másfél évesen kezdett egyszerű mondatokban beszélni. Most 2 éves múlt, egész nap be nem áll a szája. Mondókázik, énekel, beszél. És olyan szavakat használ, hogy néha én magam is csak pislogok. :)

2013. ápr. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!