Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esti kakaót miből issza a...

Esti kakaót miből issza a babátok és hol issza meg? (kiságyban, fotelban, nappaliban, saját szobájában)

Figyelt kérdés
Utána hogy alszik el?

2013. ápr. 21. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Este tejet kap. Amúgy az apja ölében, a nappaliban issza meg, félhomályban, halk tv előtt... Ez van. Gyorsan megissza, majd apa viszi át az ölében a szobájába. Simogatás, puszi, és kijön, becsukja az ajtót. Így alszik el.
2013. ápr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

20 hónapos lesz.

1. voltam

2013. ápr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az enyém 2 éves lesz. Ő cumisüvegből issza vacsora mellé.
2013. ápr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tejet iszik 1 éves kora óta, pohárból.

Úgy másfél éves koráig a szobájában lévő kanapén itta meg félhomályban, aztán betettük a kiságyba és alvás.

Másfél éves kora óta vacsi után megissza a konyhában, aztán fürdés, esti mese és alvás.

2013. ápr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Estére nem adnék kakakót mert csak feldobja ...
2013. ápr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom tápszert iszik este a tévé előtt cumisüvegből de nem mindig alszik el utánna 19 hónapos kislány.
2013. ápr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
2,5 éves, tejitalt kap és a kanapén issza meg, kicsi fénynél, miközben mesét néz. Utána bekísérem az ágyába,olvasok még egy mesét, jó éjt puszi és alvás. Ja és cumisüvegből issza.
2013. ápr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
14 hónapos a kisfiam, a szoptatós fotelben ringatva, ölben tartva issza meg. Persze tud egyedül is inni, de az esti kakaózást összebújva ejtjük meg, ezt mindketten igényeljük :) Utána fogmosás és alvás.
2013. ápr. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

3 gyerekem van, a nagyobbak esti mese közben isszák a meleg tejet (tudom undi, én se tudnám meginni de ők imádják) pohárból ( 5 és 3)

a legkisebb még tápszert kap (14 hónapos elég beteges vashiánya is volt, biztosabbnak tartom ha tápszert iszik ) mivel 9 hós koráig szopott a kis párnáján így ugyanazon a párnán issza a tápszert is a felnőtt megágyazott ágyban cumisüvegből. Vagy ha apja itthon van akkor ő is odafekszik mellé. Én mesét olvasok a nagyoknak.

Reggel viszont kakaóznak.

2013. ápr. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!