Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Saját ételetekből milyet...

Saját ételetekből milyet kóstoltattatok meg a babátokkal? Tejfehérje érzékeny)

Figyelt kérdés
9 hónapos
2013. ápr. 15. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy nem a kérdésre válaszolok, de leírnád nekem, hogyan derült ki a tejfehérje érzékenység? Milyen tünetei voltak? Lehet, hogy az én babámnál is erről van szó, ő most 4 hónapos.
2013. ápr. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ekcémás lesz a bőre...
2013. ápr. 15. 09:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Húsleves, borsó leves, grízgombóc, májgombóc leves, zöldség leves, paradicsom leves, gulyás

Paradicsomos gombóc, spagetti, fasirt, pörkölt, tészta, rizs, Petrezselymes burgonya,rakott cukkini, rakott karfiol, rakott zöldbab, rakott kel, töltött paprika,

2013. ápr. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én semmit. az enyém is tejfehérje érzékeny. neki mindent külön készítek
2013. ápr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

9 hónaposan sokfélét, mindent, ami nem volt túl fűszeres, ill. amiben nem volt tej, mert ő is tejallergiás.


Mondjuk én elég lightos módon főzök, szóval bableves és marhapörkölt nálunk nem nagyon van.


Amit evett: rakott karfiol/brokkoli/kelkáposzta (tejföl csak később került rá, az ő adagjára nem), paradicsomos húsgombóc, spenóttal sült csirkemell, sült zöldségek, húsleves, meggyszósz csirkehússal, tészta házi paradicsomszósszal, kakukkfüves pulykasült stb. Ilyesmiket.


Nálunk a tejallergia hathetesen kezdődött, véres hasmenése volt.

2013. ápr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!