Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért hasonlítják mindig a...

Miért hasonlítják mindig a lányokat az apjukhoz már az első perctől kezdve? (ha nálatok ez volt)

Figyelt kérdés
Főleg nők.

2013. ápr. 22. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:

nálunk azért mert amikor megszületett kiköpött apja volt!!!

amikor megláttam először az első gondolatom az volt hogy hasonlíthat ennyire az apjára :D

most pedig azért,mert bár külsőre már hasonlít,de tulajdonságaiban olyan mint az apja.

most 3 éves.

2013. ápr. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
rám-kimaradt,bocsi
2013. ápr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom kicsi korom óta nagyon hasonlítok apukámra,és az a jellemző,hogy a lányok apjukra ütnek a fiúk az anyjukra.
2013. ápr. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nálunk is ez volt,van.A lányom valóban hasonlít a páromra,de most már inkább az anyósomra,Természetre pedig tiszta apja :)
2013. ápr. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gondolom azért, mert a lányok általában az apukájukra hasonlítanak, a fiúk meg az anyukájukra.

Az én lányom minden porcikája, a fején lévő forgótól kezdve a talpáig olyan, mint az apjáé. Apósom ahányszor meglátja rácsodálkozik, hogy olyan, mintha a férjem feküdne ott újra kisbabaként. Azt nem igazán tapsztaltam, hogy ezt nők mondják.

(Egyébként én is annyira hasonlítok apukámra és annyira nincs bennem semmi anyából, hogy anya mindig azzal viccelődött, hogy nekem csak az apám biztos.)

2013. ápr. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyerekként apum rokonai szerint apumra, anyum rokonai szerint anyumra hasonlítottam nagyon. Mindenkinek igaza volt, mert azokat a vonásokat látta meg bennem, amit már sok-sok éven keresztül láttak a saját családjukban. Ha tükörbe nézek, az arcomon megtalálom mindkettőjük vonásait :)
2013. ápr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az egyik lányom tiszta apja, a másik lányom tiszta én. A fiam pedig szintén tiszta apja.

Egyébként én nem szeretem az ilyen hasonlítgatósdit, nincs értelme erről beszélgetni sem, mivel teljesen mindegy és jelentősége sincs.

2013. ápr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!