Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti vennétek a babátoknak ilyet?

Ti vennétek a babátoknak ilyet?

Figyelt kérdés

[link]


Szeretnék egy hintát a kislányomnak mert ha kézben hintáztatjuk mindig nevet, nagyon tetszik neki. Néztem az Adamo-kat is, de nagyon drágának találom arra nem nagyon van pénzünk, viszont a fenti linken található hinta, már valahogy árban is barátságosabb. Miben másabb az Adamo hinta, akinek van,mi a tapasztalata vele? Tudom, hogy ez csak utánzat... lehet kevésbé biztonságos mint az Adamo, vagy mindegy? Szerintetek? Ti vennétek?


2013. ápr. 22. 11:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ó, én tuti vennék:) most láttam a Brendonban 40.000-ért, meg is jegyeztem, de kár, hogy ilyen drága:)
2013. ápr. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
igen! Nagyon jó ez a hinta, és ahogy előttem írták irtó drága újonnan! Szerintem hinta-hinta! kétlem, h babának nem lenne biztonságos... szerintem vedd meg nyugodtan!
2013. ápr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
meska.hu- mi itt vettük, újonnan van ennyiért az oldalon. :D
2013. ápr. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is a meskát ajánlom, sokkal minőségibbek vannak ott

Itt egy példa, de van több eladónak is.

[link]

2013. ápr. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk hasonló van (nagyszülőktől kaptuk) Nagyon szeret benne lenni a kislányunk. Szerintem érdemes egyet beszerezni. Ha most meg kellene venni akkor megvennénk, mert tényleg jó. Ordít, beleteszem és csend van.. Ez megfizethetetlen :D
2013. ápr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hármas vagyok.


Nekünk is nagyon szereti a lányunk, csak figyeljetek, hogy oda szereljétek, ahol sok hely van körülötte, mert mivel egy helyen van rögzítve, oldalra is kileng.

2013. ápr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Vaterat vagy a TeszVeszt. Mi ott vettük az adamot anno 8ezerért! De szerintem ez is tökéletes! Az Adamo koppintása!:o)
2013. ápr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi vettünk, szereti. Vaterán újonnan volt 7500 huf.
2013. ápr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat és a tapaszatalatokat is, azért még nézelődöm hátha találok mást is, de ha nem akkor belevágunk ebbe. :)
2013. ápr. 22. 13:53
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindenképp vegyél!!!!!!!! Az én kisfiam nagyon rossz alvó, két hónapos korában vettünk egy ilyet a vaterán és imádja!! Mindig megnyugszik benne. Azóta is abban alszik napközben. 6 hónapos
2013. ápr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!