Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen szánkót vennétek 1 év...

Milyen szánkót vennétek 1 év körüli babátoknak? Érdemes már venni neki? Háttámlásat?

Figyelt kérdés

2012. nov. 13. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
10 hónapos volt a lányom tavaly karácsonykor. Már karácsony előtt megkapta a szánkót, mert volt hó. Háttámlás, meg vettem bundazsákot is. Nagyon élvezte, hatalmasakat kacagott. Szerintem egy éves gyereknek érdemes venni már.
2012. nov. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
8 hónapos volt a kisfiam tavaly karácsony előtt, amikor megkapta a sima, kis háttámlás szánkóját. Imádta a szánkózást, jól bebugyoláltam, szerintem egy egy éves babának már simán lehet szánkót venni, sőt! Biztosan nagyon fogja élvezni!
2012. nov. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én biztos veszek, szerintem érdemes, ha lehet, olyat, amiről le lehet venni a támlát, és ketten is elférünk rajta.
2012. nov. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!